Yaşıtlarım çocuk gibi geliyor

Çocuk isen çocuk ol. Yaşın gibi davran öyle ağır falan davranmaya gerek yok.

Bence böylesi daha iyi. Diğer türlü kendimden utanırım.
Bende aynı şekilde delirmeye geliyorum. Bir çocuk yok işte bane diyor çocuk gibi davranıyor. Bir kız gidiyor telefon getirmiş okula Snapchat çekiyor TikTok çekiyor. Çıldırasım geliyor ya (o zaman sınıfın abisi benim he :) )

Aynısı bizim sınıf.

Ben 7.sınıfa giden bir öğrenciyim arkadaşlarım ilk okuldaki çocuklar gibi geliyor ya desem ergen mi desem toxic mi desem bilmiyorum. Dersimiz boş akıllı tahtayı açıyorlar yüzümde maske var aynen öyle falan yani anlamıyorum dinledikleri şarkılar olsun davranışları olsun bana çok ergence geliyor. Sevgili yapıyorlar mesela bir tanesi gelmiş sınıfın içinde ben bu kızı seviyorum falan deyip bağrıyor. Evlencez diyor delireceğim. Ben mi ağır başlayayım onlar mı çok çocuk bilmiyorum.

Benim sınıftakiler meydan dayağı atıyorlar hocayı çıldırtıyorlar bebekçe davranışları var 9. sınıftayım bende izliyorum gayet normal. Özürlü gibi davrananları unutmamak lazım.

O tarz insanlar hep oluyor şuan üniversite 3 sınıfım. üni 1.sınıfa başlarken dedim ortam değişicek insanlar olgun olur felan diye düşündüm. Üni başladı 1,2 ay sonra kendimi lise 5 de gibi hissettim.

Ben 7.sınıfa giden bir öğrenciyim arkadaşlarım ilk okuldaki çocuklar gibi geliyor ya desem ergen mi desem toxic mi desem bilmiyorum. Dersimiz boş akıllı tahtayı açıyorlar yüzümde maske var aynen öyle falan yani anlamıyorum dinledikleri şarkılar olsun davranışları olsun bana çok ergence geliyor. Sevgili yapıyorlar mesela bir tanesi gelmiş sınıfın içinde ben bu kızı seviyorum falan deyip bağrıyor. Evlencez diyor delireceğim. Ben mi ağır başlayayım onlar mı çok çocuk bilmiyorum.

Oha kardeşim ben de senle aynı durumdayım. Bizim ergenler de aynen öyle falan açıyorlar. Sınıfın erkekleri kendilerini kabadayı sanıyor. Kızları da hep fitne fesat peşinde.

Geri
Yukarı