Yaşıyor muyum?

Shylex

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Kaan. Forumda ikinci konu açışım oluyor. Sanırım kafamın içinde benden bağımsız hareket eden bir organizma var. Ben ne istersem onu istemeyen, ben neyi önemsiz görüyorsam onu önemseyen, yapmak istediklerimi yapmak istemeyen bir varlık var kafamda. Kafam hiç boş kalmıyor. Uyuduğum süre haricinde sürekli dolu kafam. Durduk yere saçma sapan sorular geliyor kafama. Lâkin sorun şu ki; kafama gelen soruların çoğunun cevabı yok, varsa da ben bulamıyorum. Bulamadıkça kafama daha çok takılıyor ve hayatımın içine ediyor resmen. Çok zevk aldığım şeylerden bile soğumama neden oluyor. Daha önce bunun için psikiyatriste gitmiştim. *OKB* isimli bir hastalık olduğunu söyledi. Lâkin hastalığın asla geçmeyeceğini sadece azalacağını söyledi. Sanırım kafamın içindeki bu soruların sebebi de bu hastalık olabilir. Yapmaktan zevk aldığım şeylerde en ufak bir yanlışlık veya kusur gördüğüm zaman direkt onu düşünmeye başlıyorum, olduğu gibi kabul edemiyorum. Kabul edemediğim içinde soğuyorum. Dediğim gibi, forumda yeniyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet biliyorum onu, ilk zamanlar izliyordum çok yardımı olmuştu. Daha sonrasında sorunlarım daha üst seviyeye ulaştı.

Anlıyorum, bende bu konuda sıkıntı çekiyordum ancak gerek İzzet Güllü ile gerekse yeni işler uğraşlar bularak bu durumu hafiflettim. Emin ol kafanda büyüttüğün kadar önemli şeyler değil bunlar. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı