Yasuo ile rank atlanır mı?

Fallen God

Hectopat
Oyunu 2 aydır oynuyorum ve bronzum. Yasuo oynurum ve iyi olduğumu düşünüyorum, iyi derken rankıma göre iyi oynuyorum mesela 20 maç attıysam 6 tanesi benim yüzümden gitmiştir ama çoğunlukla takımım yüzünden oyun veriyorum. Maçıma daha SS atmayı bilmeyen herifler geliyor. Bir Challenger tanıdığım Yasuo'yla rank atlayamazsın diyor gerçekten atlayamaz mıyım?

LoL bireysel bir oyun değil ki. Smurf olmadığın sürece tek başına her oyunu taşıman imkansız ve bazen kötü oynadığını söylüyorsun. Sen harici diğer 4 kişininde oyunun kaderinde rolü büyük. İstediğin şampiyonu alabilirsin, takım arkadaşların kötü geldiği sürece kolayca rank atlaman olanaksız. Hero soruşturacağına kendine güzel takım arkadaşları araman daha mantıklı olur bana kalırsa.

Türklerin bronz eloda Yasuo'ya karşı bir kini ve hıncı vardır sırf Yasuo aldın diye annene kufur bile yiyebilirsin bence Yasuo ile zor hocam. Bu benim görüşüm.

Sen iyi oynuyorsan takımına mutlaka kötü oyuncular atıyor Riot. Buna karşı yapabileceğin bir şey yok. Yükselmeyi kafana takmadan oyununa bak. İllaki yükselirsin.

Gerçekten iyi oynayabiliyorsan Yuumi ile de rank atlayabilirsin. Bence olay iyi oynayabilmekte.
5 vs 5 oyunda 4 kişi oynamadıktan sonra eforun manası olmuyor.

Bugün Wild Rift'te destek olsun, solo olsun, nişancı olsun birçok türden karakterle maç oynadım ama takım yüzünden kaybettim sürekli.
Takım sinerjisi olmadan olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı