Yasuo ile rank atlanır mı?

Rank atlaman senden çok takımına bağlı. Bence hiç rank işine bulaşma eğlenmene bak. Rank girince aşırı tryhard oynamak gerekiyor ve zevk alamıyorsun.

İsterseniz başlangıçta 2-3 eşya ile olun iş takımda bitiyor. Çöp bir takım sizi geriye çekecektir ayrıca Challanger kişi haklı. Yasuo güçlü olsa da ezmek çok kolay, counter-playi çok basit bir çar.

Önerim zor olmayan basit ve güçlü çarlar oynayıp düzgün bir takım kurmanız. Oynaya oynaya oyun bilgisini geliştirip iyi oynamaya başlarsınız. Durduğunuz elo, LoL'ün cehennem katmanı gibi. Herkese başarılar.

Oyunu 2 aydır oynuyorum ve bronzum. Yasuo oynurum ve iyi olduğumu düşünüyorum, iyi derken rankıma göre iyi oynuyorum mesela 20 maç attıysam 6 tanesi benim yüzümden gitmiştir ama çoğunlukla takımım yüzünden oyun veriyorum. Maçıma daha SS atmayı bilmeyen herifler geliyor. Bir Challenger tanıdığım Yasuo'yla rank atlayamazsın diyor gerçekten atlayamaz mıyım?
Lol Graph hesabınızı atarmısınız ?

Zaten bende ondan bahsediyorum, oyunda fazla bilgiye sahip olmayan hiçbir yere tek başına ulaşamaz. "casual feeder" dediğimiz kategoride olur.

Tamam konu sahibine de Challenger replay izlemesini ve oyun bilgisini geliştirmeyi önerebiliriz, ama alıntıladığım arkadaş ekip işi, tek başına olmaz demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı