Yatarken kalpte uyuşma

stiçç98

Picopat
Daha fazla  
Hayırlı geceler arkadaşlar
Yatarken veya otururken kalpte, hareket şekline göre değişen kasılma ve kalbin sırttaki kısmında uyuşma + sağ dirsekte ağrı + normal otururken veya yatarken kolda ve ayakta kan gitmeme durumlarını yaşayan yaşamış olan var mı? Nedenlerini tahmin edebilecek var mı? Önceden kalbime iğne batması şikayetinden hastaneye çok gitmişliğim var bir şeyin yok diyordu doktorlar iş ciddiye binmeye başlıyor sanırım.
2 saat önce MHRS'den kardiyolojiye randevu aldım 1 hafta sonraya randevu verdi başka doktordan yakın tarihe randevu alacağım sistem çok yavaş e-Devlet girişi yapmaya çalışıyorum, network eror hatası verip duruyor 🥲

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı geceler,
Bu dediğinize benzer şeyleri ben ne zaman bu gibi durumları kafaya taksam ben de yaşıyorum o yüzden kafaya takmamak en iyisi. Panik atak olma ihtimali var tabii siz yine garanti olma açısından doktora görünün.

Hayırlı geceler,
Bu dediğinize benzer şeyleri ben ne zaman bu gibi durumları kafaya taksam ben de yaşıyorum o yüzden kafaya takmamak en iyisi. Panik atak olma ihtimali var tabii siz yine garanti olma açısından doktora görünün.
Arkadaşın yaşadığı şeyleri bir süre bende yaşadım hatta ağrıdan sonra terleme gibi sonuçları da oldu. Psikolojik olduğunu sanmıyorum. Diş ağrıları gibi şeyler psikolojik olarak etki ediyor fakat bu gibi durumlarda biraz uzak çünkü sancı olmuyor, düşünme gibi bir olay yok. Yatağında uzanıp film izliyorsun birden bir şey saplanıyor gibi oluyor.

Hayırlı geceler,
psikolojik olduğunu çok düşünmüyorum sonuçta insanız illaki etkisi vardır ama 6 7 gündür var geçer diye önceden de yaşadım böyle şeyleri diye eskisi gibi hemen hastaneye gitme gereği duymuyor insan bıkıyorsun bir süre sonra gidiyorsun bir şeyin yok diyorlar bir şeyimiz olması için kanıt olarak hastanelik olmamız ölmemiz falan lazım herhalde 🤣
Arkadaşın yaşadığı şeyleri bir süre bende yaşadım hatta ağrıdan sonra terleme gibi sonuçları da oldu. Psikolojik olduğunu sanmıyorum. Diş ağrıları gibi şeyler psikolojik olarak etki ediyor fakat bu gibi durumlarda biraz uzak çünkü sancı olmuyor, düşünme gibi bir olay yok. Yatağında uzanıp film izliyorsun birden bir şey saplanıyor gibi oluyor.
Yaşadığın şeyin ileri seviyesini yaşıyorum sanırım hocam anlamadım gitti 2 ay olmadı aile hekimliğine gittim günde 15 dk falan yürü dedi okeyledim şimdi ise o zamanki şikayetimin ileri seviyesi gibi sağ kolumda bu iğne yapılan kısım ve bölgesi et kesiği gibi ağrıyor sinir sıkışması var diycem bundan dolayı ayağıma kan nasıl gitmez diyorum
Baska forumlar okudum kalp kasinda hasar olup 10 gün yatısı istenenler olmuş hayırlısı bakalım inşallah bu seferki doktor da bir şeyin yok diyip yollamaz...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı