Geceleri yatarken hep korkuyorum

Sabah ezanında gökyüzünde görünen gözler adlı lanet video yüzünden çocukluğumdan beri sabah ezanı duyunca aşırı korkarım, yorganın altına girerim. Yanında biri olunca olmuyor ama. Tek yatma geçer, yani odandaki başla bir koltukta biri yatsın.

Beğendiğin bir peluş oyuncak alıp ona sarılabilirsin.
He oldu barbie bebek alırım :D
Sabah ezanında gökyüzünde görünen gözler adlı lanet video yüzünden çocukluğumdan beri sabah ezanı duyunca aşırı korkarım, yorganın altına girerim. Yanında biri olunca olmuyor ama. Tek yatma geçer, yani odandaki başla bir koltukta biri yatsın.
Erkek arkadaşım olsa onunla uyurdum, onunla uyurken aşırı huzurlu hissediyorum ama yanımda yok maalesef.

Bu tarz varlıkların olmadığını ve olamayacağının bilincinde olmak yeterli. Korka korka öyle kal zorla kendini. Hiç birşeyin olmadığını görünce korkun geçer.

Hepimiz belli bire yaşta benzer ya da aynı hissiyata kapıldık. Bu şekilde bir süre devam edecek, ne bu kaygıyı nasıl ve ne zaman yendiğinizi hatırlayacaksınız ne de kaygının kendisini. Yıllar sonra birileri bir forumda benim böyle bir kaygım var diye yazana kadar da hatırlamayacaksınız, hatırlayınca da güleceksiniz.

Hepimiz belli bire yaşta benzer ya da aynı hissiyata kapıldık. Bu şekilde bir süre devam edecek, ne bu kaygıyı nasıl ve ne zaman yendiğinizi hatırlayacaksınız ne de kaygının kendisini. Yıllar sonra birileri bir forumda benim böyle bir kaygım var diye yazana kadar da hatırlamayacaksınız, hatırlayınca da güleceksiniz.
Bunun gayet farkındayım, sadece bunun şu içerisinde bulunduğum dönemde geçmesini istiyorum o kadar.
Biraz absürt olabilir ama ona kafa tutun hayal dünyanızda onu oluşturan sizsiniz ve yine yok edecek kişi sizsiniz.Sizi çektiğini düşünün ve onu yenin.
Hayal dünyamda onu dayak delisi etmek gibi mi?

Telefon dan veya Tablet ten youtube videoları izleyerek uyuya bilirsin uyukum gelmediği zamanlar öyle yapıyorum 20 dakikalık bir video bitmeden uyuyorum.

Geri
Yukarı