Yatırım amaçlı CS:GO alınır mı?

Yatırım amacı yerine oyunu oynarsanız daha çok kar edersiniz.

CS:GO alıp eşya düşürürseniz mantıklı hale gelir.

Oynamayi düşünüyorsan alabilirsin tabii ki de kasa sistemi sayesinde oyun aldığı parayı kısa sürede veriyor zaten.

Arkadaşlar alıp oynayacağım 1 sene falan hatta satmayabilirim bile ama bu 2. Prime hesabım olacak. İleride fiyatı artarsa veya ssatma açısından karı olur mu?

Piyasa çok tutarsız, bir oyunu sadece yatırım amaçlı yüksek bir fiyattan aldığınızı düşünün ve birkaç hafta sonra oyuna gelen indirim ile üzülürsünüz.

Yatırımı başka şeylere yapması daha yararlı olur.

CS:GO'ya hiç elle tutulur bir indirim gelmedi.

Katılıyorum. Yâni RDR2 veya GTA 5 için kısmen mantıklı ama CS:GO mantıksız.

Hocam GTA'yı ve RDR'yi almak şu an çok mantıksız çünkü zam gelme olasılığı düşük bence.

Herkese fikirleri için teşekkürler.

Arkadaşlar alıp oynayacağım 1 sene falan hatta satmayabilirim bile ama bu 2. Prime hesabım olacak. İleride fiyatı artarsa veya ssatma açısından karı olur mu?

Hocam GTA'yı ve RDR'yi almak şu an çok mantıksız çünkü zam gelme olasılığı düşük bence.

Hocam şuan al diyen olmadı zaten zamanında almanız gerekiyordu. 200-300 Türk Lirası olduğu zamanlar. Veya daha da düşük.

Eğer alıp iyi bir rankta bırakırsan gideri olur diye düşünüyorum

Peki hocam hiç rank falan olmadan kaça gider şu an

Eğer hesap içerisinde almaya değecek kasalar varsa fiyat oynar onun dışında oynanılmış oyun için indirim yapılır mı mantıksız. Normal fiyatın 20 30 TL aşağı fiyat yazarsanız da satılır diye düşünüyorum. Piyasası nasıl işliyor bilgi sahibi değilim ama.

Eğer hesap içerisinde almaya değecek kasalar varsa fiyat oynar onun dışında oynanılmış oyun için indirim yapılır mı mantıksız. Normal fiyatın 20 30 TL aşağı fiyat yazarsanız da satılır diye düşünüyorum. Piyasası nasıl işliyor bilgi sahibi değilim ama.
Tamam hocam teşekkürler

Geri
Yukarı