Yavru kediden kuduz bulaşır mı?

Dostum ası sen benimle kafa mı buluyorsun yarı cahilin tekisin hiçbir şey bilmeyip bildiğini iddia ediyorsun git bak bakalım yaz internette telefon bilgisayar hemen elinin altında bu zamana kadar kuduz olupta aşılı aşısız kaç kişi kurtulabilmiş dünyada bir de kuduza yakalanma ihtimali milyonda bir Türkiye'de her sene kuduzdan yalnızca 1-2 kişi ölüyor. Bir de hangi kafayla okudun daha önce kuduz olmuşsundur gibi bir cümle kullanmadım eğer o kedide kuduz olsaymış sen 5 aşı değil 20 aşı ol yine de şu an öbür tarafta zebanilerle el sıkışıp pazarlık yapıyordun.

Ya kardeşim abim doktor benim boş yapma istersen kuduz şüphesi olduğu zaman hastaneye gidip 5 doz aşı olman öncesinde de tetonos iğnesi olman gerekiyor bunun neyini anlamıyorsun bende sana demişim ki daha öncesinde o şüphe ile hastaneye gidip aşı vurdurdum. Bana cahil diyorsun iki paragraf anlayamıyorsun. Eğer kedide kuduz olsaydı ben aşı vurdurduğum için bir şey olmayacaktı zaten. Doktorlardan çok mu biliyorsunuz?

Sorun bende sizin gibi bir zekaya sahip birine laf anlatmaya çalıştım. Siz masturbasyon ile sınav bir arada gider mi sorusunu sorgulamaya devam edin bence. Zihniyete bak yazık...

Ya kardeşim abim doktor benim boş yapma istersen kuduz şüphesi olduğu zaman hastaneye gidip 5 doz aşı olman öncesinde de tetonos iğnesi olman gerekiyor bunun neyini anlamıyorsun bende sana demişim ki daha öncesinde o şüphe ile hastaneye gidip aşı vurdurdum. Bana cahil diyorsun iki paragraf anlayamıyorsun. Eğer kedide kuduz olsaydı ben aşı vurdurduğum için bir şey olmayacaktı zaten. Doktorlardan çok mu biliyorsunuz?

Sorun bende sizin gibi bir zekaya sahip birine laf anlatmaya çalıştım. Siz masturbasyon ile sınav bir arada gider mi sorusunu sorgulamaya devam edin bence. Zihniyete bak yazık...

Masturbasyon ile sınav bir arada gider mi diye bir başlık açmamıştım daha farklı açmıştım admin düzeltmiş. Bir de gerçekten bir şey demiyorum sana goril senden daha yüksek IQ ya sahip.

Geri
Yukarı