Yavrularına bakmayı bırakan anne kedi nasıl tekrar alıştırabilirim?

Beyefendi_Haydo

Decapat
Daha fazla  
Selam.
2-3 haftalık oldu yavrular sebebini bilmediğim bir şekilde bakmayı bıraktı hemen sinirleniyor yavruları yaklaştığında.
Tekrar alıştırmam mümkün mü? Şırınga ile beslemek zararlı mıdır acaba?

Herhangi bir sağlık sorunu yok anne kedinin 3 tane yavrusu var.
Böyle olmadan önce çok iyi bakıyordu.

Hayatımda 10 kedim oldu ama hiç yavrulu olanıyla karşılaşmadım benim kedilerimin 1I nadirdi şimdi ben 10 yaşımdayım bu kedi saklanbaç biliyor nasılsa kedi yanımda sayıyom bakıyorum yok ebelicekken ebelemeye koşuyor 10 kedimden en nadiri buydu :D

He bir de yumurta yiyor nadir bir kedi.

Hayatımda 10 kedim oldu ama hiç yavrulu olanıyla karşılaşmadım benim kedilerimin 1I nadirdi şimdi ben 10 yaşımdayım bu kedi saklanbaç biliyor nasılsa kedi yanımda sayıyom bakıyorum yok ebelicekken ebelemeye koşuyor 10 kedimden en nadiri buydu :D

He bir de yumurta yiyor nadir bir kedi.

Şu ana kadar neredeyse 10 yıldır kedimiz var fakat ilk defa böyle olayla karşılaştığım için tam ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden bilgili arkadaş varsa tavsiye almak istedim nasıl beslemeliyim veya anne kediyi yavrularına tekrar nasıl alıştırabilirim?

Benim evimin önünde 5-6 yıl önce bir kedi doğurup 2 yavrusunu bırakmıştı bir daha da gelemdi biz şırınga ile besledik bir sorun olmadaı yine de veterinere danışın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı