Yayın Açınca Ping Yükseliyor

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İşşiz
Twitch yayın yapmak istiyorum. OBS'de 3000 kbit veriyorum PUBG'de ping 200-300 oluyor. Neden acaba?

Sistem:
İşlemci i5-4460 3.2GHz 4 nesil var
Ekran kartı: MSI GTX 1050 Ti 4 GB
8 GB RAM var.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nedeni belli değil mi sizce ?. O değerler ile yayın yapsanız dahi çamur gibi görüntü gelir.

Ben 50 Mbps Download 4 Mbps Upload ile yapamıyorum.

Hocam nedeni belli değil mi sizce ?. O değerler ile yayın yapsanız dahi çamur gibi görüntü gelir.

Ben 50 Mbps Download 4 Mbps Upload ile yapamıyorum.
Arkadaşında upload hızı neredeyse 5 Mbit. Seninle aynı kalitede yayın yapabilir, ama sistemdeki işlemci sıkıntı yaratabilir. Yayın yapmanın download hızı ile alakası yok bu arada.

Arkadaşında upload hızı neredeyse 5 Mbit. Seninle aynı kalitede yayın yapabilir, ama sistemdeki işlemci sıkıntı yaratabilir. Yayın yapmanın download hızı ile alakası yok bu arada.

Evet dün süperbox geldi eve. (10 Mbps İndirme 10 Mbps Yükleme) 6.000 Bit ile sorunsuz yayın açtım ve oyunda ping yapmadı. 1 saat test ettim bu şekilde.

Evet dün süperbox geldi eve. (10 Mbps İndirme 10 Mbps Yükleme) 6.000 Bit ile sorunsuz yayın açtım ve oyunda ping yapmadı. 1 saat test ettim bu şekilde.
Bendede sınırsız superbox var. Ortalama 150 Mbit indirme, 37 Mbit yükleme hızları veriyor. Tabi bunlar ortalama hızlar. Origin indirmelerinde 200 Mbit hızı buluyor. Upload akşamları en fazla 17 Mbite düşüyor. Baz istasyonunun yoğunluğuna bağlı. Hayırlı olsun.
Zamanınız olduğunda, senden ricam twitch bandwith test programını inidirip, europa seçip, TCP window size kısmını Automatic (OBS) yapıp sol allta starta basıp test bitinceye kadar test edip, fotoğrafını bana cevap olarak yükleyebilirmisin. Size zahmet ediyorum , kusura bakmayın. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Zamanınız olduğunda, senden ricam twitch bandwith test programını inidirip, europa seçip, TCP window size kısmını Automatic (OBS) yapıp sol allta starta basıp test bitinceye kadar test edip, fotoğrafını bana cevap olarak yükleyebilirmisin. Size zahmet ediyorum , kusura bakmayın. Teşekkürler.

Tabi ki akşam gidince test edicem.

Bende de Amsterdam, Frankfurt serverlerinde aynı bitrate değerlerinde kalite 87 çıkıyor. Superbox için iyi değerler. Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı