Yayın için internet önerisi

burks0

Hectopat
Daha fazla  
Selam, daha önce Telekom'un 24 Mbps'lik paketi kullanıyordum. İnterneti başka bir iş için kullanmayıp, sadece yayın bölümü açtığımda ortalama olarak 720P'de 1 adet yayın yapabiliyordum. Ancak aynı anda başka işlemler ve video yüklemem gerektiği için artık yetmiyor. Aynı anda hem 2 veya 3 adet 720p veya 1080p kalitede yayın yapabileceğim ve aynı anda video yükleyebileceğim kapasitede internet servisi veya internet paketi öneriniz var mı?

Eğer altyapınız yetiyorsa Superonline. Pahalı vs ama tek sorun yaşamadığım internet sağlayıcısı. Ankara'da oturuyorum ve TurkNet Türk Telekom Netspeed bir ton uğraştırdı beni. Üstüne Netspeed'de internetim olmadı bile. Aynı gün Superonline aradım bağladılar mis gibi :D. Bulunulan bölgeye göre değişir böyle şeyler. O yüzden etrafınıza danışın.

Eğer altyapınız yetiyorsa Superonline. Pahalı vs ama tek sorun yaşamadığım internet sağlayıcısı. Ankara'da oturuyorum ve TurkNet Türk Telekom Netspeed bir ton uğraştırdı beni. Üstüne Netspeed'de internetim olmadı bile. Aynı gün Superonline aradım bağladılar mis gibi :D. Bulunulan bölgeye göre değişir böyle şeyler. O yüzden etrafınıza danışın.

Haklısınız. Benim de kafamda Superonline var gibi. Araştıracağım. TurkNet'ten benim de ağzım yandı bir dönem. Anlaşmam olduğu için ayrılamamıştım. Bilerek internet vermiyorlardı. 6 ay iyi kalitede internet verdiler daha sonrasında bir anda interneti en düşük ayara çektiler. Ne hikmetse her müşteri hizmetlerini aradığımda "hızınız düşürülmüş hemen yükseltiyorum" diyerek her aradığımda 1 saat boyunca normal seviyeye ulaştırıyorlardı. Bunlar yüzünden aylardır bilgisayarımı açmadığımı bilirim 😅

Geçin hocam kafa rahat vallahi. Ekstra olarak söylüyorum aynı adreste TT Superonline internetlerine stres testi yaptım. TT anında gümledi ama Superonline bana mısın demedi. Panelimde gördüm o trafiği fakat hiçbir sorunum olmadı. Bir ekstra daha Superonline benim konumumu net konum göstermiyor. Ankara'da yasıyorum ama IP üzerinde İstanbul Eskişehir gibi yerler çıkıyordu.

Geçin hocam kafa rahat vallahi. Ekstra olarak söylüyorum aynı adreste TT Superonline internetlerine stres testi yaptım. TT anında gümledi ama Superonline bana mısın demedi. Panelimde gördüm o trafiği fakat hiçbir sorunum olmadı. Bir ekstra daha Superonline benim konumumu net konum göstermiyor. Ankara'da yasıyorum ama IP üzerinde İstanbul Eskişehir gibi yerler çıkıyordu.

Anladım hocam. Ben İzmir konakta yaşıyorum. Arayıp bilgi alacağım olduğum yer ile ilgili. Umarım altyapısı vardır aksi halde bu beni üzer 😅 hangi superoline paketini kullanıyorsunuz hocam. Ne kadar Mbps'ye ne kadar ödüyorsunuz?

Anladım hocam. Ben İzmir konakta yaşıyorum. Arayıp bilgi alacağım olduğum yer ile ilgili. Umarım altyapısı vardır aksi halde bu beni üzer 😅 hangi superoline paketini kullanıyorsunuz hocam. Ne kadar Mbps'ye ne kadar ödüyorsunuz?

Şu an 50Mbps olması lazım. 80 90 gibi bir şey ödüyoruz. Ama bu 3. senemiz. Pandemi başladığı zaman Mart'ta başladık ilk. 15 35 50 olarak devam ettik. Bu sene altyapımın Max verdiği 100e geçeriz sanırsam.

Şu an 50Mbps olması lazım. 80 90 gibi bir şey ödüyoruz. Ama bu 3. senemiz. Pandemi başladığı zaman Mart'ta başladık ilk. 15 35 50 olarak devam ettik. Bu sene altyapımın Max verdiği 100e geçeriz sanırsam.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Bakalım görüşeceğim sonuç ne olacak. Bol ve kesintisiz internetler dilerim şimdiden size hocam. Darısı başıma inşallah 😂

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Bakalım görüşeceğim sonuç ne olacak. Bol ve kesintisiz internetler dilerim şimdiden size hocam Darısı başıma inşallah 😂

Çok teşekkürler hocam. Dediğim gibi önce etrafınıza danışın. Aynı binada yaşayanlara danışın. Buraya da Twitch linkinizi kondurunda ziyarete geliriz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı