Yayın sırasında ikinci ekranla sohbet nasıl okunur?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Şu an bir adet masaüstü bilgisayarım ve bir adet laptopum var. Şimdi masaüstü PC'den yayın açacağım. Laptop ile chati okuyabilir miyim? Ya da 2. monitör olarak nasıl kullanabilirim? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

İyi günler. Şu an bir adet masaüstü bilgisayarım ve bir adet laptopum var. Şimdi masaüstü PC'den yayın açacağım. Laptop ile chati okuyabilir miyim? Ya da 2. monitör olarak nasıl kullanabilirim? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Hocam laptoptan yayına girip chate bakacaksınız bu kadar.

Sohbet ekranını pencere modunda açabilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-02-20 164719.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-20 164719.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 82
Hocam laptoptan yayına girip chate bakacaksınız bu kadar.

Hocam laptop çöp. Ekran kartsız. O yüzden kasa topladım bütçe yettiğince. Masaüstünde sıkıntım yok. Tek sorum laptoptan chat okumak.
Sohbet ekranını pencere modunda açabilirsin.

Hocam benim ekranımda gözükmesi oyun oynarken sıkıntı yaratacağından onu pek istemedim.

Hocam laptop çöp. Ekran kartsız. O yüzden kasa topladım bütçe yettiğince. Masaüstünde sıkıntım yok. Tek sorum laptoptan chat okumak.

Hocam benim ekranımda gözükmesi oyun oynarken sıkıntı yaratacağından onu pek istemedim.
Laptop'un çöp olmasıyla chati okumak arasındaki bağlantıyı çözemedim. Laptoptan sohbeti açıp okuyacaksınız işte, bunun için ekran kartına gerek yok.

Hocam yayını laptoptan yapmayacaksınız sadece kendi yayınınızı izleyeceksiniz.

Geri
Yukarı