Yayın ve Oyun Bilgisayarı Toplama

Buğra Kum

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, yıllardır süren Twitch yayıncısı olma hayalimi bu yaz üniversite sınavından sonra gerçekleştirmek istiyorum fakat bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Oyun oynarken yayın yapabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. PUBG, R6 tarzı güncel oyunları kaldırabilecek, olabildiğince ucuz bir sistem. Önerilerinizi bekliyorum...

Olabildiğince ama ne kadar ucuz? Kriterleriniz neler? GTX 750Ti ve Pentium koyup 480p'de NVENC'den yayın verebilirsiniz örnek olarak. Bütçe ve kriterlerinizi belirtin (yayın ayarları -720p 60 FPS mesela-, istediğiniz FPS değerleri vs.).

Olabildiğince ama ne kadar ucuz? Kriterleriniz neler? GTX 750Ti ve Pentium koyup 480p'de NVENC'den yayın verebilirsiniz örnek olarak. Bütçe ve kriterlerinizi belirtin (yayın ayarları -720p 60 FPS mesela-, istediğiniz FPS değerleri vs.).

Merhabalar, benim sistemim de G4560 , 1050 Tİ ve 16 GB DDR4 2400 Ram
upload hızım 2.80 MBPS , streamlabs optimum ayarları yapmamda bana yardımcı olabilir misiniz?
Temel yayın ve çıkış ayarları konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, benim sistemim de G4560 , 1050 Tİ ve 16 GB DDR4 2400 Ram
upload hızım 2.80 MBPS , streamlabs optimum ayarları yapmamda bana yardımcı olabilir misiniz?
Temel yayın ve çıkış ayarları konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni konu açıp beni etiketlerseniz daha sağlıklı olur. Bu konu onun yeri değil pek.

Yani medium ayarlarda 60 fps altına düşmeyecek şekilde diyebilirim görüntü açısından kaliteli ve akıci bir yayın olsun istiyorum bütçe maksimum 5000 TL.
Bütçe mevcut mu?
Maksimum 5000 TL

Şöyle bir sistem olabilir. RAM 16GB olsaydı çok daha iyi olurdu tabi ama...
1546356190903.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı