Yayın yaparken ping yükseliyor

aga bi bende mi olmadı. masaüstüne gelince görüntü okey ama oyuna girince bitrate düşüyo ve görüntü kalitesi düşüyor. yer yer olması gerekenin üstüne çıkıyor bu sefer ping 15 ten 30 lara çıkıyo. 5.5 uploadım var 3600 vermeye çalıştığımda yaşıyorum bunları o tikler de işe yaramadı. diğer yayıncılar yayın yapınca görüntüde veya pingde hiç oynama olmuyor sebebini bilen var mı

aga bi bende mi olmadı. masaüstüne gelince görüntü okey ama oyuna girince bitrate düşüyo ve görüntü kalitesi düşüyor. yer yer olması gerekenin üstüne çıkıyor bu sefer ping 15 ten 30 lara çıkıyo. 5.5 uploadım var 3600 vermeye çalıştığımda yaşıyorum bunları o tikler de işe yaramadı. diğer yayıncılar yayın yapınca görüntüde veya pingde hiç oynama olmuyor sebebini bilen var mı
Bu şekilde olması gerek. Üstte tik varsa kaldır. Yayına değişkenli bitrate veriyor. Yerine göre yüksek yerine göre düşük. Buda yayınının kalitesini sürekli değişkenli olaran yansıtıyor.

Dosya Ekleri

• 421421421.png
    421421421.png
    41,6 KB · Görüntüleme: 235
aynı sorun bende var 5.7 upload var 720p 30 fps 3000 bit verdiğimde 3500, 3600 bit falan çıkıyor kafasına göre bazen 2700 bit oluyor hem oyun oynıyıp hemde yayını kontrol edemiyor donma kasma varmı diye

Aynı sorun bende var 5.7 upload var 720p 30 FPS 3000 bit verdiğimde 3500, 3600 bit falan çıkıyor kafasına göre bazen 2700 bit oluyor hem oyun oynıyıp hem de yayını kontrol edemiyor donma kasma var mı diye

Resimdeki gibi yap ayarları sorunun yüksek ihtimalle düzelecektir. Çözüm olarak işaretleyebilir moderatorler o cevabı.

Resimdeki gibi yap ayarları sorunun yüksek ihtimalle düzelecektir. Çözüm olarak işaretleyebilir moderatorler o cevabı.
yayın açtım 5.7 upload vardı 3200 Mbit verdim valorant frankfurt 70 ms tr servırı 34ms veya 40 ms oluyor çok fazla artmış gibi geldi ben hep yabancı servır girerim ping olduğu için giremiyordum acaba ben bu interneti 8 mbps upload yapsam valorantda ping düşermi

Geri
Yukarı