Yayın yaparken Windows çöküyor

Yazılımsal bir sey var gibi sistemin yayın açabilecek kapasitede
Ben de öyle düşündüm hatta bilgisayarın yetmediğini düşündüm ilk başta. Fakat dediğim gibi Arkadaşın attığı fotoğraflara bakarsanız internet driver yetmezliğinden windows hata veriyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Ben de öyle düşündüm hatta bilgisayarın yetmediğini düşündüm ilk başta. Fakat dediğim gibi arkadaşın attığı fotoğraflara bakarsanız internet Driver yetmezliğinden Windows hata veriyor.Eki Görüntüle 557553

Önceden böyle bir hata almıyordum Driver nereden indirebileceğimi hangi siteye güvene bileceğimide bilmiyorum.

Qualcomm sitesine girdim ama hiçbir şey bulamadım.
Obs den yapmaya çalışıyorsanız şu videoya bakabilirmisiniz %100 olur demiyorum ama işe yarayabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OBS'den yapmaya çalışıyorsanız şu videoya bakabilir misiniz %100 olur demiyorum ama işe yarayabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizi çok uğraştıyorum kusura bakmayın ama hiç bir şey anlamadım videodan adam da herhalde Green screen yüzünden çöküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı