Yayında C4

Şaşırdık mı? Hayır.
Ya geçen hafta gördüm, adam GamePower savunmak için bildiğin 9 ferman uzunluğunda yazı yazmış. Ama yazdıkları tam bir balon. Kitle filanda resmen tapıyor Abdullah'a.
Konuyu ben bulamıyorum ban yedim o forumdan.
O forumdaki James Eşşşşeğe yapılan övgüleri okumak... 10 numara aktivite. Tavsiye ederim. Eğlence arayanlar denesin.

O forumdaki James Eşşşşeğe yapılan övgüleri okumak... 10 numara aktivite. Tavsiye ederim. Eğlence arayanlar denesin.
20200330_021057.jpg

Hocam siz maşallah, baba-oğul işi büyütmüşsünüz.
Fryzen Jr'ın kardeşi var 10 yaşında, o da büyüyecek ve bir Technopat olacak umarım.

Neden ya 😄 Rog Strix soğutma açısından baya başarılı.
Evet doğru, ona lafım yok zaten. Ancak 3.fanım çalışmıyordu, her yeri tozluydu, harıl harıl coil whine sesi çıkartıyordu, doğal olarak 3.fanım bozuk olduğu için 90 derecelere kadar varıyordu ve diğer 2 fan 2000 RPM'i geçik bir şekilde çalışıyordu. Yani uğraşmadığım şey kalmadı. O halde 650'ye sattım bir daha Rog Strix almadım, zaten her modelinde hep aynı dizaynı koyduğu için sıkıcı geliyordu. Bir de Hardware Unboxed kanalının 5700XT videosunu izleyince dahada bir soğudum. Yinede öneriyorum birçok kişiye, 5700XT'de bir hata yapmaları veya benim dolandırılmam diğer modellerin soğutması ve PCB kalitesinin iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı