Yayınlardan kesitler paylaşmak istiyorum

NeversMind

Decapat
Selam herkese,
Yayınları kaçıranlar için böyle değişik yayıncıların kesitlerini paylaşmak istiyorum, tavsiyeniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese,
Yayınları kaçıranlar için böyle değişik yayıncıların kesitlerini paylaşmak istiyorum, tavsiyeniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
"Hangi yayıncının kesitlerini yapabilirim" gibi bir soru mu bu tam anlamadım. Youtube üzerinden yapabilirsiniz ama bunun gibi çok fazla kanal var tutar mı bilmiyorum.

Selam herkese,

Telif sorunları var girme bence. Gerek yayıncının izlediği videodan gerek yayıncıdan telif yeme oranın yüksek.

Telif yiyebilirsin.

Telif sorunları var girme bence. Gerek yayıncının izlediği videodan gerek yayıncıdan telif yeme oranın yüksek.

Kanka biraz inceledim de yani yeni başlayan kanallar bile paylaşıyor çok sıkıntı çıkar mı?

Güzel bir mizah anlayışın varsa editlerinle ön plana çıkabilirsin. Onun dışında cidden çok fazla kanal var.

Videomu da paylaşmıştım da yeni attığım, sayfada gösterilmemiş.
Kanalımı atardım da reklama giriyor mu?

Özet: İnsan olun.

Yayından kesitlerini paylaşacağınız kanallardan izin alın ve size koydukları kısıtlamalara uyun.
Eğer kesit içinde başka bir eser (mesela yayıncı youtube üzerinden video izliyor olabilir) varsa o eserin sahibinden de izin alın.
Klip alırken yayıncıyı kötü düşürmeye çalışmayın. Söylediklerini cımbızla seçip paylaşmayın.

Özet: İnsan olun.

Yayından kesitlerini paylaşacağınız kanallardan izin alın ve size koydukları kısıtlamalara uyun.
Eğer kesit içinde başka bir eser (mesela yayıncı YouTube üzerinden video izliyor olabilir) varsa o eserin sahibinden de izin alın.
Klip alırken yayıncıyı kötü düşürmeye çalışmayın. Söylediklerini cımbızla seçip paylaşmayın.

Yok mesela paylaştım 1 tane Instagram canlı yayın kesitini paylaştım 20 dakikalık video üstünde oynama yapmadım.

Bence tutmaz. Çok kesit paylaşan var. Yine de siz bilirsiniz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı