Yaz geldi, neler yapmayı planlıyorsunuz?

Tüm yaz işte çalışmayı planlıyorum. Kazandığım para ile de pc toplarım herhalde. :ROFL:
Geçen yıl çalışmıştım 2 ay kasiyer olarak çok keyifli oluyor insanın kendi parasını kazanması tavsiye ederim. Ben de kendime laptop almıştım o parayla.

Sanırım yazımı CATİA kursu ile geçireceğim belki Ağustos'ta İnterrail yapabilirim.

Din kültürü hocamızın dediği gibi ''2.dönem kısa geçer bir bakmışın yaz gelmiş'' Zaman çabuk geçer, kıymetini bilin. En azından sayılı gün. Ben aşk yolunda koşacağım. :)

The Flash izleyecek arkadaşlara tavsiyem, 1 bölüm izledikden sonra kendilerini tutsunlar. Hemen diğerine geçesi geliyor insanın :D !

Oyun, Technopat ve Overclock.
Yanık kokusu geliyor şimdiden :)

Soruyu cevaplayacak olursak şuan günlerim o kadar yoğun geçiyor ki yaz tatilinde evde oturmamın kesinlikle imkanı yok.
Artık çalışmam gerekiyor, para lazım kardeşim ne yapalım :)

Yeni sistem toplayacağım 5 gün sonra Allah'ın İzniyle ve hastalığım yüzünden liseden kalmak zorunda kaldım, bu sene son şansım olduğundan pek rahat değilim açıkçası. Hem oyun, arada bir ders (Özellikle matematik) ve Konağa gidip denizi seyretmek mükemmel, tabi falcı kadınlar gelmese daha da iyi de :LOL:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı