Yaz indiriminde hangi oyunları alacaksınız?

Briann0

Decapat
Daha fazla  
Steam Dolar kuruna zam bekleniyormuş sanırım 20 TL falan olacak (net değil internetten gördüğüm şeylere göre konuşuyorum). Sanırım bu yaz indirimleri çoğu orijinal oyun seven arkadaşımız için son fırsat olacak. Siz bu yaz indiriminde ne almayı planlıyorsunuz?

Normalde victoria 3 alacaktım erken indirime girdi direkt alıp biraz oynadım ama stratejisi çok yavan geldiğinden iade edip 200TL bir bütçe tasarladım aklımda Metro serisi, Skyrim, Wolfenstein serisi var muhtemelen 50Tl daha aşabilir benim bütçeyi artık 2 gün sonra öğreneceğiz.

Steam dolar kuruna zam bekleniyormuş sanırım 20 TL falan olacak (net değil internetten gördüğüm şeylere göre konuşuyorum). Sanırım bu yaz indirimleri çoğu orijinal oyun seven arkadaşımız için son fırsat olacak. Siz bu yaz indiriminde ne almayı planlıyorsunuz?

Bende de yaklaşık 1000TL kadar bütçe var? Hangi oyunlari onerirsiniz? Spider-Man serileri Detroit GoW Cyberpunk GTA Witcher serisi FIFA serileri tombrider serileri Assassin's Creed 3 remastred Origins ve Odyssey Forza serileri Assetto Corsa serisi Control Watch Dogs serisi ve Game Pass'im var. CoD BF Batman ve Cyberpunk yeni eklentisini almayi düşünüyorum. CoD ve BF önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı