Yaz mevsimi ve artan bileşen sıcaklıkları

Dostum benim ekran kartımda OC versiyonu ve üstelik tek fanlı model. Ona rağmen 70 dereceyi geçmiyorsa bence sen ekran kartını iyi bir test et. Ayrıca bende PUBG oynuyorum, ekran kartı sürekli %99-100 arası seyir ediyor ama hiç bir zaman 70 dereceyi aşmıyor sıcaklığı. Saat olayını da çözemedim ayrıca. Saat 6'dan sonra daha mı az ısınıyor kart yani? Hadi gündüzleri sıcaklıktan desek, yine de 7-8 derece oynaması fazla geldi bana. Bilmiyorum belki yanlış düşünüyor olabilirim, sadece kendi fikrimi söylemek istedim.:) Ayrıca Furmark testi ile ekran kartını test etmeni öneririm. Çünkü gerçekten RX 560 gibi bir karta 80 derece bence çok fazla. Ki ben benim ekran kartım 70 dereceye çıkınca bile düşünüyordum acaba sıkıntı mı var diye.
İstanbul bayağı nemli, bide ben biraz yüksekte yaşıyorum ondan dolayı. RX 560 80 dereceleri maalesef görüyor. PUBG'de kullandığın ayarlara görede değişir elbet. Şahsen ben yüksek ayarlarda oynuyorum oyunu. Akşama doğru hakikaten sıcaklığı 10 derece oynuyor. Hava aşırı nemli.

İstanbul bayağı nemli, bide ben biraz yüksekte yaşıyorum ondan dolayı. RX 560 80 dereceleri maalesef görüyor. PUBG'de kullandığın ayarlara görede değişir elbet. Şahsen ben yüksek ayarlarda oynuyorum oyunu. Akşama doğru hakikaten sıcaklığı 10 derece oynuyor. Hava aşırı nemli.
Doğrudur hocam, hiç İstanbul'da yaşamadım, gitmedim onun için bilemeyeceğim. Sadece 80 derece fazla geldi bana onun için söyledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı