Yaz öncesi internetsiz oynanabilecek oyun tavsiyesi

Unsullied

Centipat
Merhaba. Lenovo IdeaPad 3 05ADA15 laptop modelini kullanıyorum.

• 2 çekirdek 1.20GHz temel hız (maksimum 2.6GHz) AMD3020e işlemci
  • Bu işlemci ile bütün AMD Radeon HD 2 GB ekran kartı. RAM 4 GB olduğu için şu anlık 512MB adanmış.
  • 4 GB DDR4 3200MHz Samsung bellek.
Ben bu belleği 8 GB'a yükselteceğim ve büyük ihtimalle de ekran kartı adanmış birkaç BIOS ayarıyla düzelecek. Sanırım 1GB olur.

Bana yazın internet olmadan (köy hayatı) oynayabileceğim saracak oyunlar önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM değişikliğini yaptım. Şuan ekran kartım; GPU Belleği 5GB, Paylaşılan GPU belleği 3GB, Adanmış GPU belleği 2GB'dır. Ram ise 8GB'dır. Yine aynı oyunları mı oynayabilirim yoksa birkaç şey daha eklenilebilir mi?

Merhaba. Lenovo IdeaPad 3 05ADA15 laptop modelini kullanıyorum.

• 2 çekirdek 1.20GHz temel hız (maksimum 2.6GHz) AMD3020e işlemci.
  • Bu işlemci ile bütün AMD Radeon HD 2 GB ekran kartı. RAM 4 GB olduğu için şu anlık 512MB adanmış.
  • 4 GB DDR4 3200MHz Samsung bellek.
Ben bu belleği 8 GB'a yükselteceğim ve büyük ihtimalle de ekran kartı adanmış birkaç BIOS ayarıyla düzelecek. Sanırım 1GB olur.

Bana yazın internet olmadan (köy hayatı) oynayabileceğim saracak oyunlar önerebilir misiniz?

Merhaba benim de bilgisayarım sizinkiyle aynı varsa oyun hesabınızın ismini verebilir misiniz arkadaşlık isteği göndereceğim oradan yazayım birkaç soru soracağım.

Geri
Yukarı