Yaz tatilinde iş önerisi

Peki 1-2bin TL için kasiyerlik vs yapılır mı? Daha zor olduğunu biliyorum ama buna değer mi?

2 bin ne hocam Afganlar bile 5Kdan aşağıya çalışmıyor. Gidin garsonluk yapın yorucu ama asgari ücret veya daha yakınını alabilirsiniz.

1-2 bin TL derken yanlış ifade ettim. 1-2 bin TL daha fazla para için yapılır mı demek istedim. Fakat kasiyerliğin çok yorucu olduğunu söylüyor herkes. Raf düzenleme, mal indirme falan.

1 yaz katlanmak gerek çalışacağın zaten 3 ay idare etmelisin. Seçici olursan iş bulman zor olur.
3 ay için işe almazlar dendi ama 3 ay sonra çıkacağımı söylemeden işe girdiğimde istediğim zaman ayrılabilirim, herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi? (Sözleşmede buna engel bir şey yoktur umarım.)

3 ay için işe almazlar dendi ama 3 ay sonra çıkacağımı söylemeden işe girdiğimde istediğim zaman ayrılabilirim, herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi? (Sözleşmede buna engel bir şey yoktur umarım.)
Sözleşmede büyük ihtimal istifa verildikten sonra 10 gün daha gidebilme durumu ile ilgili bir madde oluyor genelde istifanı 5-10 gün önceden ver kesin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı