Yaz tatilinde ne yapılabilir?

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Günün büyük bir kısmı oyun oynuyorum ama oynadığım oyunlarda hep kasıyor, hiç zevk almıyorum artık. Küçük bir şehirde oturuyorum dışarı çıksam yapacak şeyim yok, bisikletle geze geze artık şehiri ezberledim. Arkadaş desen hepsi il dışına gitti kalıcı olarak. Öyle boş boş kaldım, yapacak bir şeyim yok ve artık sinirim bozulmaya başladı zaten ülkede her gün birbirinden beter haberler çıkıyor bir de onlara sinirleniyorum gittikçe kafayı yiyorum. Kafa dağıtacak bir etkinlik lazım bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günün büyük bir kısmı oyun oynuyorum ama oynadığım oyunlarda hep kasıyor, hiç zevk almıyorum artık. Küçük bir şehirde oturuyorum dışarı çıksam yapacak şeyim yok, bisikletle geze geze artık şehiri ezberledim. Arkadaş desen hepsi il dışına gitti kalıcı olarak. Öyle boş boş kaldım, yapacak bir şeyim yok ve artık sinirim bozulmaya başladı zaten ülkede her gün birbirinden beter haberler çıkıyor bir de onlara sinirleniyorum gittikçe kafayı yiyorum. Kafa dağıtacak bir etkinlik lazım bana.
Bütçeniz varsa paten, kaykay ya da müzikle uğraşıyorsanız gitar falan öğrenebilirsiniz. Onun dışında spor salonuna gidebilirsiniz.

Herzaman yapacak birşey vardır bence.

Maalesef üçüne de verecek param yok, paramı biriktiriyorum ve ablamda üniversiteye geçti onun da yurt paraları var.

Ülkede hobi bile çok para istiyor maalesef yapacak bir şey yok. Benim hobim dizi izlemek ve kitap okumak. Yaz tatilinde olabildiğince dizi bitirip kitap okuyabilirsin. Ama izlediğin dizileri iyi seç hbonun dizilerini izleyebilirsin. Çoğu çok güzel diziler.

Spor yap. İki tane dumbell al biraz da sağlıklı beslenirsen vücut yaparsın. Onun dışında bi süre sonra sıkıcak olsa da dizi, film izle. Sitcom izlersen sürükleyebilir. Şehirde de arkadaşların gitmiş olsa da birileri yaşıyordur elbet. Dışarı çık yeni arkadaşlar edin tek başına hayat geçmez.

Spor yap. İki tane dumbell al biraz da sağlıklı beslenirsen vücut yaparsın. Onun dışında bi süre sonra sıkıcak olsa da dizi, film izle. Sitcom izlersen sürükleyebilir. Şehirde de arkadaşların gitmiş olsa da birileri yaşıyordur elbet. Dışarı çık yeni arkadaşlar edin tek başına hayat geçmez.
Vallahi geriye sadece az çok vücut çalışmak kalıyor gibi, başka seçenek yok. Başlayalım bakalım.

Vallahi geriye sadece az çok vücut çalışmak kalıyor gibi, başka seçenek yok. Başlayalım bakalım.
Çok zor değil, planlı çalış yeter. İlk başta full body çalışarak başlayabilirsin, 1 gün dinlenip diğer gün yaparak veya haftada 3-4 gün yaparak. Kilo boy durumun da önemli ne yapmak istediğine göre kalori ihtiyacını hesaplayan web siteleri var.

Geri
Yukarı