Yaz tatilinde nerede çalışabilirim?

Gdjer372

Hectopat
20 yaşındayım. Yazın 1-2 ay çalışmayı düşünüyorum. Diyabet hastası olduğum için ağır fiziksel işler yapamam. Şekerim düşer. Garsonluk düşündüm ama çok mu zor? Günde 10 saat sürekli masadan masaya koşturuyor mu? Hiç oturma fırsatı yok mu? Çok zor olmayan ne gibi işler önerirsiniz?

20 yaşındayım. Yazın 1-2 ay çalışmayı düşünüyorum. Diyabet hastası olduğum için ağır fiziksel işler yapamam. Şekerim düşer. Garsonluk düşündüm ama çok mu zor? Günde 10 saat sürekli masadan masaya koşturuyor mu? Hiç oturma fırsatı yok mu? Çok zor olmayan ne gibi işler önerirsiniz?

Yazılımda kendinizi geliştirebilir ve freelance takılabilirsiniz. Üstelik yüksek bütçeli bilgisayarlara da ihtiyacınız yok.

Yazılımda kendinizi geliştirebilir ve freelance takılabilirsiniz. Üstelik yüksek bütçeli bilgisayarlara da ihtiyacınız yok.
Yazılımda 1-2 ay içerisinde para kazanacak seviyeye gelemem.

Garsonluk komilik işlerine hiç bulaşmayın oturmaya vaktiniz dahi olmuyor hele komi olursanız sanki köle gibi çalışıyorsunuz. En iyisi berber çıraklığı.
20 yaş berber için fazla değil mi? Genelde çocuklar çalışıyor orada. Hem bana asgari ücret civarı lazım. Berber harçlık verir en fazla.

Geri
Yukarı