Yaz tatilinde nerede çalışılır?

fiqt

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar bu yaz çalışmak istiyorum. Yaşım 16 Ankara'da asgari maaşlı veya asgari maaşa yakın bir iş nerede bulabilirim?

Ankara'nın neresinde oturuyorsun? Benim de yaşım 16, yaş sebebiyle büyük ihtimalle Max komi olursun.

Bağlıca tarafında oturuyorum hemen hemen her yere erişimim var metro ve tren sayesinde evet dediğiniz gibi herhalde Max komi olabilirim.

Sanayi de çalışmayın zaten hocam. Sizi çok yorar. İlgi alanınıza göre bir yer de çalışmanız daha iyi olur. (örneğin: Bilgisayar tamircisi.)

Evet hocam zaten sanayide bir gelecek planım yok geleceğe dair bir meslek benim şu anki amacım asgari ücret seviyesinde veya ona yakın bir miktar da maaşlı bir iş bulmak sanayiler bana genelde 150 TL teklif etti komilik işleri ise 250 300TL.

Evet hocam zaten sanayide bir gelecek planım yok geleceğe dair bir meslek benim şu anki amacım asgari ücret seviyesinde veya ona yakın bir miktar da maaşlı bir iş bulmak sanayiler bana genelde 150 TL teklif etti komilik işleri ise 250 300TL.
Asgari ücret seviyesinde iş bulmanız sizin için çok zorlu olur. Sizin dediğiniz 150 TL günlük fiyattır. Size tavsiyem 400'den aşağı iş bulmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı