Yazdığım şiir nasıl olmuş?

Hocam elinize sağlık güzel olmuş fakat dikkatimi çeken şey şu oldu. Bir cümleden diğer cümleye bağdaştıran kelimeleri göremedim. Mesela arkadaşın attığı gayet güzel. " Nereye böyle, bileyim söyle." Böyle ile söyle de biraz benzerlik var ve uyum sağlıyor. Anlatamadım gibi ama olsun. :D

Ciri güzel değil bence.

Onlar manyak, onları boş ver (insan kızı gibi gördüğü karaktere bunu yapar mı?)
Nys konuya dönecek olursak.
Bir sürü aşk şiiri olduğu için bu da klişe ve 30dk da yapılmış gibi duruyor, kusura bakmayın.
Aşk şiirlerinden uzak dursanız daha iyi olur bence, diğer konular da daha iyi eserler çıkabilir çünkü.

Onlar manyak, onları boş ver (insan kızı gibi gördüğü karaktere bunu yapar mı?)
Nys konuya dönecek olursak.
Bir sürü aşk şiiri olduğu için bu da klişe ve 30dk da yapılmış gibi duruyor, kusura bakmayın.
Aşk şiirlerinden uzak dursanız daha iyi olur bence, diğer konular da daha iyi eserler çıkabilir çünkü.
10 dakika falan sürdü çok uğraştığım bir şey değil
Canım sıkılmıştı aklıma bir şeyler geldi bende yazayım dedim.

Şiirler ilgi alanım değil karikatür ve çizgi romanl çizmekle ilgileniyorum. Bunuda öylesine yazdım daha sonrasında insanlar ne gibi tepkiler verir diye düşünüp buraya yazdım.

10 dakika falan sürdü çok uğraştığım bir şey değil.

Şiirler ilgi alanım değil karikatür ve çizgi romanl çizmekle ilgileniyorum. Bunu da öylesine yazdım daha sonrasında insanlar ne gibi tepkiler verir diye düşünüp buraya yazdım.

Şimdi şiiri övenlere yazık oldu.
Mantıken güzel şiir dediğin 1 saatte olacak şey değil.
Karikatürlerinizide merak ettim şimdi.

Şimdi şiiri övenlere yazık oldu.
Mantıken güzel şiir dediğin 1 saatte olacak şey değil.
Karikatürlerinizide merak ettim şimdi.
Günlük hayatta karşılaştığım olayları 1 veya 2 cümle ile özet geçiyorum daha sonrasında karikatüre dönüşüyor.
Günlük hayatta karşılaştığım olayları 1 veya 2 cümle ile özet geçiyorum daha sonrasında karikatüre dönüşüyor.
Cennet'teyim sanki
Sende Cennet'imin anlamı, meleğimsin örnek vermem gerekirse bu kısım. bir kızı uyurken görmüştüm melek gibiydi bende böyle bir şey yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı