Yazı yazmak için 300-350 TL grafik tablet önerisi

darknihilizmside

Centipat
Arkadaşlar bütçem 300-350 TL arası. Yazı yazmak ve bilgisayarıma bağlayıp Microsoft Whiteboard uygulaması sayesinde defter olarak kullanmak istiyorum. Yazma ekranı biraz büyük olursa çok daha iyi olur. RPS ve LPI hakkında çok bilgim yok.

300 civarı aldığım Laptop 6 ay bile dayanamadı. Boşa aramayın bence.
Edit: Tablet yazacaktım.
2. Edit: arkadaşın sorduğu başka bir şeymiş.

Konu sahibi MS Whiteboard kullanacağım diyor siz sadece fiziksel yazı yazılan bir tablet tavsiye ediyorsunuz...
Arkadaşlar bütçem 300-350 TL arası. Yazı yazmak ve bilgisayarıma bağlayıp Microsoft Whiteboard uygulaması sayesinde defter olarak kullanmak istiyorum. Yazma ekranı biraz büyük olursa çok daha iyi olur. RPS ve LPI hakkında çok bilgim yok.
Wacom tablet bakabilirsiniz ucuz modelleri var ve çizim tableti dediğimizde akla ilk gelen firmalardan birisi, ben wacom tablet kullanıyorum ve memnunum.

Konu sahibi MS Whiteboard kullanacağım diyor siz sadece fiziksel yazı yazılan bir tablet tavsiye ediyorsunuz...

Wacom tablet bakabilirsiniz ucuz modelleri var ve çizim tableti dediğimizde akla ilk gelen firmalardan birisi, ben wacom tablet kullanıyorum ve memnunum.
Wacom ve Xp-Pen tabletler var zaten ancak aktif alan olarak biraz daha büyük istiyorum 10 inç civarı. Önerdiğiniz model var mıdır?

Bu kaliteli ve markalı bunu tercih etmenizi öneririm.
Bilgisayara bağlanmıyor o tablet, çocukların yazı yazıp sildiği oyuncak manyetik yazım tahtalarının gelişmişi gibi bir şey. Mağazanın notunu altta screenshot olarak ekledim.
Wacom ve Xp-Pen tabletler var zaten ancak aktif alan olarak biraz daha büyük istiyorum 10 inç civarı. Önerdiğiniz model var mıdır?
Huion gibi markalara bakabilirsiniz, daha ucuz modelleri var bildiğim kadarıyla.

Dosya Ekleri

• 515531124.png
    515531124.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 56
Bir ara Bim'e gelen Starcom tableti etrafınızdaki şubelerde hala kaldıysa ondan alın derim. Ben geçen 115 TL'ye PDF üzerinden ders çalışmak için aldım ve oldukça memnunum.

Geri
Yukarı