Yazıcı pahalı bir şey mi?

0.618

Hectopat
Daha fazla  
Bu yazıcıyı almayı düşünüyorum, alınır mı? Çok yoğun kullanmayacağım haftada en fazla 20 kağıt yazdırırım ve pek bir baskı kalitesi beklemiyorum, test kağıdı falan çıkartacağım. Kartuş dolumları nasıl oluyor bu arada? Hiç bir bilgim yok, bir tanıdık kartuş dolumlarının çok pahalı olduğunu söylemişti. Yazıcının kartuş modeli HP305 miş.

Bizde aynısının bir model düşüğü var HP 2621. bence o fiyata değmez mürekkebi çok çabuk bitti 50 60 sayfa ya bastık ya basmadık siyah mürekkep bitti. Yeni kartuşlar 60-70 TL falan kartuşu doldurttuk kırtasiyeden şimdi de bozuk basıyor piksel piksel yazıcımı bozuldu anlamadım. Wi-Fi ile bağlanma özelliği iyi ama onu da zorla bağladık doğru düzgün nasıl bağlanılacağını anlatmamışlar. Bence almayın.

Düşük fiyatlı birşey arıyorum. Lazer yazıcılar bütçemi çok aşıyor.
150 sayfada biten kartuş için 150 lira veririm diyorsan kartuşlu al. Lazerde 30 liralık toner ile 1500-2000 sayfa çıktı alabiliyorsun.
Bizde aynısının bir model düşüğü var HP 2621. bence o fiyata değmez mürekkebi çok çabuk bitti 50 60 sayfa ya bastık ya basmadık siyah mürekkep bitti. Yeni kartuşlar 60-70 TL falan kartuşu doldurttuk kırtasiyeden şimdi de bozuk basıyor piksel piksel yazıcımı bozuldu anlamadım.
Doldurulmuş kartuştan hayır gelmez, orijinal alın.

150 sayfada biten kartuş için 150 lira veririm diyorsan kartuşlu al. Lazerde 30 liralık toner ile 1500-2000 sayfa çıktı alabiliyorsun.

Doldurulmuş kartuştan hayır gelmez, orijinal alın.

Orjinaller de pahalı aldığımıza değmiyor kırtasiyeden çıkartsak daha ucuza geliyor.

Geri
Yukarı