Çözüldü Yazıcının içine sıkışan oyuncak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mini pekka

Centipat
Bizim kuzen(4) yazıcının içine oyuncak sokmuş ben kartuşları değiştirirken sonra yazıcıyı açmış ve tık diye ses gelmiş ve oyuncak yok. Yazıcının içindeki oyuncağı nasıl çıkaracağız çıkarmasak bir şey olur mu?

Çözüm
Canon Pixma E414 şu anlık çalıştırmaya korkuyorum Spider-Man küçük bir oyuncak

Aynı yazıcı modelinden bende de var. Eğer kağıt koyma bölgesinden oyuncağı görebiliyorsanız çıkartmayı deneyebilirsiniz veya kartuşların olduğu kısma iyice bir bakarsanız ve oradaysa çıkarabilirsiniz eğer hiçbir şekilde görünmüyorsa servise götürmek en mantıklısı olur.
Normal olarak çalışıyor mu? Modeli nedir? Nasıl bir oyuncak sokmuş? Benim ikizler de 4 yaşında. Böyle şeyler yapmaları normal.

@Adrenokrom, mesajı dikkatli okuyun. Normal olarak çalışıyor mu diye ve modelini de sordum. Nasıl bir oyuncak olduğunu da. Çözüm biliyorsanız yazabilirsiniz.

Kağıt sıkışmasında bile yazıcı uyarı verip çalıştırtmaz zaten. Eğer çalışıyorsa o oyuncak oradan çıkmıştır. Bir sorun oluşuyorsa içini açıp çıkartmak gerekebilir, bunu da servise yaptırmanız daha iyi olacaktır.

@Adrenokrom, mesajı dikkatli okuyun. Normal olarak çalışıyor mu diye ve modelini de sordum. Nasıl bir oyuncak olduğunu da. Çözüm biliyorsanız yazabilirsiniz.

Canon Pixma E414 şu anlık çalıştırmaya korkuyorum. Spider-Man küçük bir oyuncak.

Kağıt sıkışmasında bile yazıcı uyarı verip çalıştırtmaz zaten. Eğer çalışıyorsa o oyuncak oradan çıkmıştır. Bir sorun oluşuyorsa içini açıp çıkartmak gerekebilir, bunu da servise yaptırmanız daha iyi olacaktır.

Evet hocam şimdi uyarı verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canon Pixma E414 şu anlık çalıştırmaya korkuyorum Spider-Man küçük bir oyuncak

Aynı yazıcı modelinden bende de var. Eğer kağıt koyma bölgesinden oyuncağı görebiliyorsanız çıkartmayı deneyebilirsiniz veya kartuşların olduğu kısma iyice bir bakarsanız ve oradaysa çıkarabilirsiniz eğer hiçbir şekilde görünmüyorsa servise götürmek en mantıklısı olur.

Çözüm

Vallahi Allah razı olsun kartuşların olduğu yerden buldum çok teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı