Yazıklar olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence engellenince şikayet etmemeniz gerekiyor. Bütün yazıları okudum ve herkesin ''bir şey'' yerine ''birşey'' yazdığını farkettim. Cezaların süresi uzun ama etkili.

Mesajların hepsini teker teker okudum ve benim de katıldığım kısımlar oldu

Güzel... Good... Schön...
Empati kurmakla baslar hersey Mikail bey. Biz nasil yetkili ve yöneticileri düsünüp kurallara uymaya gayret ediyorsak, siz de hakeden üyelere esneklik saglamalisiniz ki gemi kendi rotasinda yürüsün...

Bende onlarca kez uzaklastirilmama ragmen serzenis haric hicbir sikayet konusu acmadim.
Lakin Technopat Sosyal deyince insanin aklina yardimlasma gelmeli, diken üstünde yazip uzaklastirilma gelmemeli diye düsünüyorum...

Mrb, Sewgilim, Glyrm, Yrdm Ltfn yazanlar elbette uzaklastirilmali, lakin -de'yi ayri yazmadi diye uzaklastirilanlar gercekten bence haksiz yere uzaklastiriliyorlar...
Ben sitede kurallarin ve uygulamalarin abartildigini düsünenlerdenim, bu rahatsizligimi bazi ortamlarda dile getirdim hatta. Ve dahi iyimserligimi gösterip simdi oldugu gibi, yapici elestiri yaparak rahatsizligimi belirttim.

Bazilarina göre kurallar kati degil, onlara sosyal sistemi zaten bal, pekmez. Kendileri böyle mutlulularsa öyle kalsinlar zaten.
Lakin her gün birkac tane uzaklastirilmadan dolayi sikayet konusu aciliyorsa, insan hatayi birazda kendinde aramali degil mi?

Bakin ne güzel herkes seviyeli tartisiyor. Böylede kalsin konu bence kilitlemeyin...

Sevgiler...

Bana göre kurallar katı değil. Bu forumda sadece iki kere ceza aldım. Onlarda başlık hatasıydı. Yazım kurallarından ceza almadım. Bu olayda kurallara uyulabileceğini gösteriyor.
Kurallar çok katı. En ufak bir durumda gözden kaçan, aceyle yazılan bir mesaj olduğunda hemen ileti yazma yetkimiz alınıyor. Forumda açtığımız konuda cevap bekleyenler oluyor ve bir sorunum olduğunda cevap yazamıyorum. Bu kadar katı olunması iyi bir şey değil. Bu konudan şikayetçi olan tek ben değilim demek ki insanlar da artık bıkmış durumda.

Güzel... Good... Schön...
Empati kurmakla baslar hersey Mikail bey. Biz nasil yetkili ve yöneticileri düsünüp kurallara uymaya gayret ediyorsak, siz de hakeden üyelere esneklik saglamalisiniz ki gemi kendi rotasinda yürüsün...

Bende onlarca kez uzaklastirilmama ragmen serzenis haric hicbir sikayet konusu acmadim.
Lakin Technopat Sosyal deyince insanin aklina yardimlasma gelmeli, diken üstünde yazip uzaklastirilma gelmemeli diye düsünüyorum...

Mrb, Sewgilim, Glyrm, Yrdm Ltfn yazanlar elbette uzaklastirilmali, lakin -de'yi ayri yazmadi diye uzaklastirilanlar gercekten bence haksiz yere uzaklastiriliyorlar...
Ben sitede kurallarin ve uygulamalarin abartildigini düsünenlerdenim, bu rahatsizligimi bazi ortamlarda dile getirdim hatta. Ve dahi iyimserligimi gösterip simdi oldugu gibi, yapici elestiri yaparak rahatsizligimi belirttim.

Bazilarina göre kurallar kati degil, onlara sosyal sistemi zaten bal, pekmez. Kendileri böyle mutlulularsa öyle kalsinlar zaten.
Lakin her gün birkac tane uzaklastirilmadan dolayi sikayet konusu aciliyorsa, insan hatayi birazda kendinde aramali degil mi?

Bakin ne güzel herkes seviyeli tartisiyor. Böylede kalsin konu bence kilitlemeyin...

Sevgiler...
Aynen öyle. Biz bu foruma üyelerle sohbet etmek, bir şeyler paylaşmak için giriyoruz. Burada dayanışma ve hoşgörü olmalı. Ben neredeyse her kelimenin yazımına dikkat etmeye çalışıyorum fakat gözden kaçan illa ki bir şeyler oluyor. Biz insanların yazım yanlışı yapmamak için korka korka mesaj yazdığı bir forum değil samimi, yardımlaşmanın olduğu bir forum istiyoruz ve siz yetkililer bizim üyelerle bağlantımızı kesiyorsunuz.

Yazıklar olsun, yazıklar olsun
Kaderin böylesine, yazıklar olsun :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, söylediklerinizde haklısınız.

Bu konuya denk geldiğim iyi oldu,

Benim de benzer serzenişlerim olacak sizlere;

1 - Çok sevdiğim bir yazı tipi olan Trebuchet MS kullanılamıyor, sebebi yok. Yöneticiler öyle karar almış, herkes bunu kullanacakmış. Bu bir saçmalık. Forumu seviyoruz diye, bu denli kısıtlama getiremezsiniz.

2- Hatalı mesaj alıntılama, hatalı konu başlığı bunlarda da anında uyarı olmaksızın uzaklaştırma cezası verilmemeli bence çünkü daha önce ne kadar dikkat etsem dahi yöneticiler tarafından beğenilmeyip 1 gün uzaklaştırma almıştım.

Cezai uygulamalar da biraz daha esnek davranılabileceği düşüncesindeyim.

Esen kalın.

Murat5038 az sonra gelir hepimizi banlar. Saçmalık başka bir şey degil. Konuyu iyiki açtınız. Bu şekilde yazıyorum her zaman. Türkçe'yi zaten hiç bir yerde bozmam. Ama nedense ban geliyor arada sırada. Tuhaf bir forum. Çözmeye çalışıyorum amaçlarını. :)

Bu konuya denk geldiğim iyi oldu,

Benim de benzer serzenişlerim olacak sizlere;

1 - Çok sevdiğim bir yazı tipi olan Trebuchet MS kullanılamıyor, sebebi yok. Yöneticiler öyle karar almış, herkes bunu kullanacakmış. Bu bir saçmalık. Forumu seviyoruz diye, bu denli kısıtlama getiremezsiniz.

2- Hatalı mesaj alıntılama, hatalı konu başlığı bunlarda da anında uyarı olmaksızın uzaklaştırma cezası verilmemeli bence çünkü daha önce ne kadar dikkat etsem dahi yöneticiler tarafından beğenilmeyip 1 gün uzaklaştırma almıştım.

Cezai uygulamalar da biraz daha esnek davranılabileceği düşüncesindeyim.

Esen kalın.
En doğru mesaj bu sanırım. Yazı biçiminde vb. değişiklik yapamamamız da ayrı bir komiklik. Madem yasak neden koyuldu o halde ?

@Silinen üye,
  1. Herkes sevdiği yazı tipini burada kullansaydı tamamen çöplük bir biçime dönerdi. Birisi gider saçma bir yazı tipi ve rengi seçer, biz yazıyı rahatça okuyamayız. Sonuçta herkes aynı yazı tipini kullanıyor çünkü bu yazı tipi yeterli ve gözü yormuyor.
  2. Hatalı mesajdan alıntı yapma cezası Technopat Sosyal kuralları içerisinde bulunmakta; Bu sebepten ceza verilmesi normal. Eğer bundan ceza almamak istiyorsan etikleme birimini kullanabilirsin. Böylece ceza senin üstüne kalmaz.
Teşekkürler.

Murat5038 az sonra gelir hepimizi banlar. Saçmalık başka bir şey degil. Konuyu iyiki açtınız. Bu şekilde yazıyorum her zaman. Türkçe'yi zaten hiç bir yerde bozmam. Ama nedense ban geliyor arada sırada. Tuhaf bir forum. Çözmeye çalışıyorum amaçlarını. :)
Kesinlikle katılıyorum. Artık buraya girme hevesim dahi kalmadı. Üyeleri bu kadar baskı altına alan, dedikleri önemsenmeyen başka bir forum daha yok sanırım.

Kesinlikle katılıyorum. Artık buraya girme hevesim dahi kalmadı. Üyeleri bu kadar baskı altına alan, dedikleri önemsenmeyen başka bir forum daha yok sanırım.
Yıllardır kullandığım bir yer daha var. Orayı da herkes bilir. DH der, susarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı