Yazılan animeler hangi sırayla izlenmeli?

@Rouly dediğim gibi mushoku tenseiyi izledim ve deneyimlerimi paylaşmam gerekirse bazı yerleri gerçekten sıkıyor animeyi bir kısımda çuvallamışlar izleyen kişiler bunu zaten fark etmiştir fakat animeyi bırakmayın devam edin tamamen izlediğinizde seveceğinizi düşünüyorum hem 7 Nisanda 12 bölümü daha geliyormuş bir şans verilebilir gibi izleyecek varsa öneririm.

2.sezon benim için animenin filler bölümleriydi. Artık ana konuya dönülmesi lazım 3.sezon'da yoksa aksiyon için izleyen bir sürü seyirci kaybedecek. Zaten sizde de anlatmaya çalıştığım olaylar olmuş sanırım.
@Rouly Hocam monster'ı izlediniz mi ? Sizin sevebileceğinizi düşünüyorum izlemediyseniz.

2.sezon benim için animenin filler bölümleriydi. Artık ana konuya dönülmesi lazım 3.sezon'da yoksa aksiyon için izleyen bir sürü seyirci kaybedecek. Zaten sizde de anlatmaya çalıştığım olaylar olmuş sanırım.
@Rouly Hocam monster'ı izlediniz mi ? Sizin sevebileceğinizi düşünüyorum izlemediyseniz.
Bi animeyi, diziyi vs aksiyon için izleyen de izlemesin bi zahmet.

Monster izliyordum ama yoğun olduğum bir zamana geldiği için bıraktım ve şu an izlemiyorum. Hatta uzun zamandır anime izlemiyorum desem daha doğru olur. Müsait bir zamanda başlarım belki, hatırlattığın için teşekkür ederim.
Bence aksiyon için izlenmesi çok normal. Canımız sıkıldığında "Şöyle aksiyonlu bir film izleyeyim" diyesin gelmiyor mu hocam?

@Rouly dediğim gibi mushoku tenseiyi izledim ve deneyimlerimi paylaşmam gerekirse bazı yerleri gerçekten sıkıyor animeyi bir kısımda çuvallamışlar izleyen kişiler bunu zaten fark etmiştir fakat animeyi bırakmayın devam edin tamamen izlediğinizde seveceğinizi düşünüyorum hem 7 Nisanda 12 bölümü daha geliyormuş bir şans verilebilir gibi izleyecek varsa öneririm.
Yeni sezonu geldiğinde belki bakarım hocam, söylediğin için teşekkür ederiz.

Hocam neredeyse her animede aksiyon barındıran olaylar var. İnsanlar kalp ritmini arttıracak sahneleri daha çok seviyorlar. Şahsen ben sürekli ana karakterin gelişimi gibi hikayeye yönelik konuların da savaş gibi konuların da yarı yarıya olmasını isterim. Mushoku Tensei ve Vinland Saga animelerinin mesela 2.sezonu beni tatmin etmedi o yönden. İki karakter de koskoca adam olmuş ama 2.sezonda hal ve hareketleri çok ergence olmuş.

Monster izliyordum ama yoğun olduğum bir zamana geldiği için bıraktım ve şu an izlemiyorum. Hatta uzun zamandır anime izlemiyorum desem daha doğru olur. Müsait bir zamanda başlarım belki, hatırlattığın için teşekkür ederim.

Bence aksiyon için izlenmesi çok normal. Canımız sıkıldığında "Şöyle aksiyonlu bir film izleyeyim" diyesin gelmiyor mu hocam?
Aksiyon için bir şey izleyeceksem Jason Statham filmi veya anime olarak dragon ball, kenichi vari bi şey izlerim. Mushoku, Re Zero vs aksiyon için izlenecek, aksiyonu az diye sıkılınacak seriler değil. Tam tersine aksiyon gereksiz uzayınca ve bana başka hiçbir şey verilmeyince misal öteki karakterlerin o sıra ne yaptığı gibi bir şey bile sunulmayınca ben daha çok sıkılıyorum.

Monstera gelince mangayı oku, daha hızlı biter. Anime birebir aynı ama biraz sündürülmüş gibi.

Hocam neredeyse her animede aksiyon barındıran olaylar var. İnsanlar kalp ritmini arttıracak sahneleri daha çok seviyorlar. Şahsen ben sürekli ana karakterin gelişimi gibi hikayeye yönelik konuların da savaş gibi konuların da yarı yarıya olmasını isterim. Mushoku Tensei ve Vinland Saga animelerinin mesela 2.sezonu beni tatmin etmedi o yönden. İki karakter de koskoca adam olmuş ama 2.sezonda hal ve hareketleri çok ergence olmuş.
Aksiyon barındırma başka bir şey, aksiyon için izleme başka bir şey.

Mushoku, Re Zero vs aksiyon için izlenecek, aksiyonu az diye sıkılınacak seriler değil.
Re:ZERO gayet güzeldi de Mushoku Tensei için aynı şey söyleyemeyeceğim. Daha demin dediğim gibi her şey tam ayarında olması lazım benim için. Bir ara bir sitede yorum yapmıştım, azıcık değiştirerek buraya alıntılayım: "Aksiyon azdı ama seriden sıkılmamın sebebi bu değil, hikayenin güzel olmaması. Benim için bu sezon bomboş bir sezondu. Annesini aramaya yönelik neredeyse hiçbir şey yapmadı, hikaye durdu. Boş boş yerinde sayıp okulda ergenliğini yaşıyor. Yok erkek mı kız mı muhabbeti yok sevdiğini söylememe hatta sevgiyi geçtim daha kendisinin kim olduğunu söylemiyor. Komple cringe cringe olaylar vardı. Uzatmak için uzatmışlar bana kalırsa."

@Ayer hocam sizin favori listenize bakıyordum da eighty sixi önerir misiniz hocam dress up darling ve mushoku tenseiyi bitirdikten sonra boşta kaldım anime arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı