Yazılan animeler hangi sırayla izlenmeli?

Dark18

Femtopat
Daha fazla  
Absolute-Duo
My dress up darling.
Toubun no hanayome.
Chainsaw Man.
Mushoku tensei.

Hocam listemde olan bu 5 anime var bunları hangi sıraya göre izlemeliyim? Hangileri kaliteli? Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Listedekilerin şahsen pek kaliteli animeler olduğunu düşünmüyorum ama izleyeceksem muhtemelen sadece Mushoku tensei'yi izlerdim (canım sıkıldı diye izlemiştim, izlemesi sarıyor ama Rudeus kötü MC). Chainsaw Man anime adaptasyonu bence çok başarısız (mangası da pek iyi değildi). Toubun no hanayome izledim. Çocuk tamamen ortalama birisi, hatta ortalamanın altında ama şansa bak beş tane kız kardeş çocuğa yürüyor. Tüh ya gözlüklerim düşmüş. My dress up darling ise Ecchi tarzında ama tam değil. Klasik asosyal çocuk ve popüler kızın aşık olduğu bir seri, izlemeni önermem. Sadece Absolute-Duo izlemedim o yüzden yorum yapmam doğru olmaz. (My dress up darling'i yarıda bıraktım, çok saçma.)

Hocam peki ne izlememi önerirsiniz daha çok ecchi tarzı anime izlemeyi seviyorum.
Ecchi animeler sevmediğim için Ecchi türünde anime önerisi yapmam maalesef mümkün değil hocam. İstersen sevdiğin başka türleri söyleyebilirsin, o zaman izlediğim ve beğendiğim şeyler var ise önerisini yapabilirim.

Ecchi animeler sevmediğim için ecchi türünde anime önerisi yapmam maalesef mümkün değil hocam. İstersen sevdiğin başka türleri söyleyebilirsin, o zaman izlediğim ve beğendiğim şeyler var ise önerisini yapabilirim.

Her tür anime izlerim hocam Redo of Healer izleyen adam bütün animeleri hazmedebilir diye düşünüyorum yeter ki önerin.

Her tür anime izlerim hocam Redo of Healer izleyen adam bütün animeleri hazmedebilir diye düşünüyorum yeter ki önerin.
Benim favori listem böyle, bakarsanız. Bunlar dışında eklemeyi unuttuğum bayağı vardır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,3 MB · Görüntüleme: 53
O zaman birkaç adet kendi sevdiğin animelerden öneri yapacağım.
-Claymore
-Higurashi: When Yhey Cry (eski yeni fark etmez, ikisi de güze.)
-Josee, the Tiger and the Fish (romantik dram türünde bir anime film)
-Made in Abyys ( listedeki muhtemelen en karanlık konuya sahip 2. anime)
-Saga of Tanya the Evil (çizimleri çocuksu olsa da konusu iyiydi, ön yargılarımı yıktı)
-Violet Evergarden (Çok üzücü ve hoş bir hikayeye sahip)
-Hellsing Ultimate (vampir tamesı için en başarılı anime olabilir)
-Girls' Last Tour (şahsen en sevdiğim anime bu ancak konusu sana hitap etmezse beğenmekten ziyade nefret edersin.)

Ek olarak diyebileceğim tek şey When They Cry serisi kimilerine saçma gelse de içine girdiğinde ayrılmak istemeyeceğin bir seri. Ryukishi07'nin yapımlarını herkesin anlayacağını düşünmüyorum.

@Rouly 2,3,4,5,6 ve 7. Animeler listede duruyor, sırf 1 kötü yorum gördüm diye ön yargı oluştu. Umarım diğer aya kadar birine başlarım. Made in Abyss başlamayı düşünüyorum, güzel mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı