Yazılıdan düşük sözlü notu verilmesi

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, 10. sınıf Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Kimya sınavından 70 aldım fakat hocamız sözlüleri sınavdan önce verdi. Bana 50 50 layık görmüş. Bu puanlar ödev, online derse katılım ve proje notları ile belirlendi. Derslerine internet problemim olduğu için katılamamıştım. Birkaç ödevini de yapmadım. Herhangi bir itiraz hakkım var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar merhabalar, 10. sınıf Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Kimya sınavından 70 aldım fakat hocamız sözlüleri sınavdan önce verdi. Bana 50 50 layık görmüş. Bu puanlar ödev, online derse katılım ve proje notları ile belirlendi. Derslerine internet problemim olduğu için katılamamıştım. Birkaç ödevini de yapmadım. Herhangi bir itiraz hakkım var mı arkadaşlar?
Derslere katılmama konusunda evet.

Sözlü değil de performans notu diyelim. Size performans ödevi verdi mi? Çünkü aslında birisi ders içi performans, diğeri de ödev olan performans olmalı.

Görüldüğü kadarıyla sen ikisini de yapmamışsın, hak etmişsin.

Liseye giderken derse girmeme rağmen 50 50'den daha düşük not veren hocalarıma selam olsun. Şükret bence.

Sonuç itibari ile sözlü notunun verildiği şeyleri yapmamışsınız. İtiraz etseniz bile işe yarar bir sonuç alacağınızı sanmıyorum.

Sözlüler yanlış anlaşılıyor. Sözlüler senin yazılı puanını yükseltmek için değil, ders içi etkinliğini ve katılımını değerlendirmek için. Öğretmen yazılıdan düşük sözlü veremez diye bir şey yok. Öğretmene daha önceden internetin olmadığını, katılamadığını söylemeliydin.

Sözlü değil de performans notu diyelim. Size performans ödevi verdi mi? Çünkü aslında birisi ders içi performans, diğeri de ödev olan performans olmalı.

Görüldüğü kadarıyla sen ikisini de yapmamışsın, hak etmişsin.

Liseye giderken derse girmeme rağmen 50 50'den daha düşük not veren hocalarıma selam olsun. Şükret bence.
Hocam yıllık performans ödevini layıkıyla yaptım, günlük verilen ödevlerinden 2 tanesini yapmadım. Ayrıca hocama internetim olmadığı için katılmadığımı söylemiştim.

Geri
Yukarı