Yazılım Budur Güvenilir Mi?

Ew1rhan

Hectopat
Yazılımbudur'dan Windows 10 Pro alacağım ama ürün yorumlarına biraz bakınca çoğu yorum birbiriyle neredeyse aynı olduğunu fark ettim. Yani sanki ürünün yorumlarını tüketiciler değil de kendileri yazmış gibi. Bu yüzden işkillendim.
Ürünün linki aşağıda yorumlara kendiniz de bakabilirsiniz. Sizce site güvenilir mi?

Yazılımbudur'dan Windows 10 Pro alacağım ama ürün yorumlarına biraz bakınca çoğu yorum birbiriyle neredeyse aynı olduğunu fark ettim. Yani sanki ürünün yorumlarını tüketiciler değil de kendileri yazmış gibi. Bu yüzden işkillendim.
Ürünün linki aşağıda yorumlara kendiniz de bakabilirsiniz. Sizce site güvenilir mi?
Ben bu siteden aldım sıkıntısız kullanıyorum.

Ben bu siteden anahtar satın aldım ve ayrıca müşteri hizmetlerinden de memnun kaldım. Güvenilirdir.

Buradan kardeşime Win10 Pro satın almıştım, verdikleri key bozuk çıktı. Müşteri hizmetleri SS istedi, geri dönüş yapmadı sonrasında. Defalarca sormama rağmen yeni key göndermediler. Uzak durun bence.

Mak lisans çıkma ihtimali yüksek. 20-30 TL satılanlar genellikle mak key çıkıyor. Yani Format attıktan sonra lisansınız silinir, çöpe gider. Bir daha kullanamazsınız o lisansı. OEM lisansı tavsiye ederim. Bilgisayarınızı etkinleştirdiğinizde oem lisanslar anakarta gömülür. Format attığınızda dahi lisansınız silinmez ömür boyu kullanırsınız. Piyasada satılan lisanslı işletim sistemli bilgisayarda da oem lisans bulunur. Aynısıdır.
Sağlam lisansı tavsiye ederim. Güvenilirdir. Bir çok ürün aldım. Bir sorun yaşarsanız 7 gün boyunca canlı destekleri mevcut, yardımcı oluyorlar.

MAK lisans çıkma ihtimali yüksek. 20-30 TL satılanlar genellikle MAK Key çıkıyor. Yani format attıktan sonra lisansınız silinir, çöpe gider. Bir daha kullanamazsınız o lisansı. OEM lisansı tavsiye ederim. Bilgisayarınızı etkinleştirdiğinizde OEM lisanslar anakarta gömülür. Format attığınızda dahi lisansınız silinmez ömür boyu kullanırsınız. Piyasada satılan lisanslı işletim sistemli bilgisayarda da OEM lisans bulunur. Aynısıdır.
Sağlam lisansı tavsiye ederim. Güvenilirdir. Bir çok ürün aldım. Bir sorun yaşarsanız 7 gün boyunca canlı destekleri mevcut, yardımcı oluyorlar.

An itibari ile yazılım budur sitesinin müşteri hizmetlerine yazdığımda MAK lisansları format sonrası gitmiyor dediler tabii adamların kefili değilim.

Geri
Yukarı