Yazılım dili önerisi

• Konuyu başlatan 8keyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 439

8keyd

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben GUI güzel olan bir uygulama yapmak istiyorum. C++ qt indirdim lakin kaynak vs. pek fazla bulamıyorum hem de GUI tarafında biraz zorlandım ya da beceremiyorum.

Hangi dilleri önerirsiniz?
Cross-platforma hangileri daha uygun?

Merhaba,

Ben GUI güzel olan bir uygulama yapmak istiyorum. C++ qt indirdim lakin kaynak vs. pek fazla bulamıyorum hem de GUI tarafında biraz zorlandım ya da beceremiyorum.

Oyun programlayacaksanız C# öneririm.

Merhaba,

Hocam en popüler olan JavaScript ile electron. Web sitesi istersen yine JavaScript ile react. Mobil istersen flutter ve JavaScript ile react native var.

Hocam en popüler olan JavaScript ile electron. Web sitesi istersen yine JavaScript ile React. Mobil istersen Flutter ve JavaScript ile React Native var.

Site yapmayacağım. Masaüstü uygulama yaparken en performanslısı (C# kullanmıştım berbattı. WinForms) ve MySQL bağlıntısına en uygun. Qt indirdim de GUI kısmı bayağı karışık.

site yapmayacağım masaüstü uygulama yaparken en performanslısı (C# kullanmıştım berbattı. WinForms) ve mysql bağlıntısına en uygun Qt indirdim de GUI kısmı baya karışık
Electron ile Javascript kullan geç. Windows 11 kurulum ekranı bile bu şekilde yapılmış.

Geri
Yukarı