Yazılım için hangi işletim sistemi kullanılmalı?

Windows tabii ki.
Güvenlik önceliğinden dolayı birkaç arkadaşım macOS kullanıyor.

MacOS gerçekten çöp bir işletim sistemi. UI berbat ve kullanışsız. Özelleştirme yok. Dosya sistemi dandik. Linux'den daha yavaş çalışıyor. Bloatware iceriyor. Intel Macbook'um var onda da Linux kullanıyorum.

Son düzenleme:
macOS gerçekten çöp bir işletim sistemi. UI berbat ve kullanışsız. Özelleştirme yok. Dosya sistemi dandik. Linux'den daha yavaş çalışıyor. Bloatware iceriyor. Intel MacBook'um var onda da Linux kullanıyorum.

Sana hitap etmeyebilir zaten MacOS'u genelde iş yapanlar kullanıyor yoksa kimse bir MacBook Pro'ya 60 bin TL vermez gider oyuncu bilgisayarı toplar manyak bir şey böyle veya 15 bine bir laptop alır ikinci el araba alır altına keyfine bakar.

Sana hitap etmeyebilir zaten MacOS'u genelde iş yapanlar kullanıyor yoksa kimse bir MacBook Pro'ya 60 bin TL vermez gider oyuncu bilgisayarı toplar manyak bir şey böyle veya 15 bine bir laptop alır ikinci el araba alır altına keyfine bakar.

Bence amatörler kullanıyor.

Gelistirdigin projeye gore degisir. Her konuda kesin bir ustunluk yok herhangi birinde. Konunun eski oldugunun farkindayim ama aramalarda cikarsa diye bilgilendiriyorum, OS agnostik degilse proje one gore secersin, aksini iddia edip de en iyi X OS de bu is yapilir diyen anlamiyordur yazilim gelistirmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı