Yazılım için laptop önerisi

Hocam hem 4000 TL cihaz ayrica xcloud geliyor ve söylentilere göre Ultimate Game Pass sürümunde.

Hocam bir de Xbox Series S'den GeForce NOW acmayi basarmislar ve oynaniyor. GeForce'yi 1 yil boyunca ücretsiz 1 saat arayla oynadim Bannerlord AC Odyssey gibi oyunlarda toplam 100+ saatim var internetimde leş gibi o yuzden tam bir F/P cihazi.

Hocam onları anladım ama, 4 + 10 TL'ye alacağınız laptop 3060 mobil ile gelecek Game Pass PC dede var ayrıca oyun dışında da işinize yarayacak bir cihaz.
Örnek bunun gibi çok laptop var.

Hocam onları anladım ama, 4 + 10 TL'ye alacağınız laptop 3060 mobil ile gelecek Game Pass PC dede var ayrıca oyun dışında da işinize yarayacak bir cihaz.
Örnek bunun gibi çok laptop var.

Hocam ilk bu PC'yi koymustum kafaya aylik 12x1160 TL yapiyor. Ben bu konuyu soyle dusundum 6-7 yazilim için laptop 4K da oyun konsolu diye fakat 6-7 klik laptop beni cok idare etmez gibi geldi Monster mantikli geliyor şu an 16 GB RAM'i 32 yapip almayi dusunuyorum 500 TL gibi fark cikiyor.
RAM eklenemiyor lakin RAM sıkıntısı yaşayacağınızı sanmam. Test etmemi istediğiniz bir uygulama varsa söyleyebilirsiniz. Yapmamı istediğiniz benchmark vb. varsa da yapabilirim.

Monster Abra RTX 3060 32 GB RAM PC 13500 TL'ye geliyor onu dusunuyorum.

Almamanız gereken bir model. Fazla sorunları var. Gamegaraja bakabilirsiniz.

Tracer XL 7T-144 | Game Garaj

Bense öyle biliyorum kronik sıkıntısı var diye tracer güzelmiş gerçekten insan üzülüyor fiyatlara aylik 1300 mis 24 aylik taksit yapabilecegim yer yok mudur? (kredi çekmek hiç istemiyorum)
RAM eklenemiyor lakin RAM sıkıntısı yaşayacağınızı sanmam. Test etmemi istediğiniz bir uygulama varsa söyleyebilirsiniz. Yapmamı istediğiniz benchmark vb. varsa da yapabilirim.

MacBook önerir misiniz peki?
Oyun olarak çok grafik ve sistem isteyen oyunlar oynamiyorum genelde Stardew Valley, celeste gibi oyunlar oynuyorum.
Ybs bölümü için almak istiyorum okulda sorun olmicaksa MacBook hem daha cok gider gibi geliyor bana.

Son düzenleme:
Bense öyle biliyorum kronik sıkıntısı var diye tracer güzelmiş gerçekten insan üzülüyor fiyatlara aylik 1300 mis 24 aylik taksit yapabilecegim yer yok mudur? (kredi çekmek hiç istemiyorum)

MacBook önerir misiniz peki?
Oyun olarak çok grafik ve sistem isteyen oyunlar oynamiyorum genelde Stardew Valley, celeste gibi oyunlar oynuyorum.
Ybs bölümü için almak istiyorum okulda sorun olmicaksa MacBook hem daha cok gider gibi geliyor bana.

Öneririm. Şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim. Yavaş yavaş tüm uygulamalar M1 için optimize ediliyor. Yıl sonuna kadar bence Bootcamp özelliği de gelir. Windows da kurulabildikten sonra hiçbir sıkıntısı kalmaz.

Öneririm. Şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim. Yavaş yavaş tüm uygulamalar M1 için optimize ediliyor. Yıl sonuna kadar bence Bootcamp özelliği de gelir. Windows da kurulabildikten sonra hiçbir sıkıntısı kalmaz.

MacBook Air 8 GB 256 GB SSD yeter mi yoksa 16 GB mi almak lazim sizce dun videolarini izledim i9 la kapisiyormus m1.

Yeni konular

Geri
Yukarı