Yazılım için notebook önerisi

Arman Ulusoy

Hectopat
Soru - 1 merhabalar arkadaşlar şu an 11.sınıfım seneye üniversiteye geçiyorum kendime 10.000 TL Gaming masaüstü PC toplayacağım ve laptop almayı düşünüyorum en fazla 3500 TL alabilirim özellikleri de 8 GB 256 GB SSD i5 olmalı.
Soru - 2 yazılım mühendisliğinde laptopa ihtiyaç var mıdır?

Soru - 1 merhabalar arkadaşlar şu an 11.sınıfım seneye üniversiteye geçiyorum kendime 10.000 TL Gaming masaüstü PC toplayacağım ve laptop almayı düşünüyorum en fazla 3500 TL alabilirim özellikleri de 8 GB 256 GB SSD i5 olmalı.
Soru - 2 yazılım mühendisliğinde laptopa ihtiyaç var mıdır?
Dostum bilgisayar mühendisliği okuyorum. Laptop olarak başta Monster aldım sonra gereksiz geldi şuan Huawei matebook D 14 kullanıyorum gayet memnunum çok hafif ve bataryası çok uzun dayanan bir laptop

İleri de Linux kullanmayı düşünürsen Thinkpad serisi harika bir alternatif olur sizin için, Linux ile tam uyumlu çalışıyorlar ve 13 Inc modelleri de var taşınabilir olsun diyorsanız sizin için güzel olabilir. Oyun oynamayacaksanız eğer bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum laptop gerekli oluyor en basitinden size proje verdikleri zaman okulda da devam edebilirsiniz ama evinizde veya yurtta devam etmeniz için laptop on numara oluyor. Başarılar dilerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı