Yazılım kursunda gelişip, üniversite okumadan iş bulunabilir mi?

Yani bu sonuçların pek iyi olmadığının sizde farkındasınızdır büyük ihtimalle keşke daha çok çalışsaymışsınız... Yapılacak şey ya başka bir bölüm okumak ya da bir daha girmek ki ben bir daha girmenizi önermem çünkü her sene bir önceki seneye göre daha zorlaşıyor sınav, yoğunluktan ötürü napıcanız size kalmış açıkçası ben yazılım konusunda bilgiye sahibim diğer alanlarda bir bilgim yok maalesef.

Bir de şunu ekleyem başka bir bölüm okuyup yazılımla ilgilenmek istiyorsanız ilgilenebilirsiniz lâkin dediğim gibi ülke şartları maalesef ki ortada bende duydum alaylı olarak çalışan yazılımcılar lâkin bunlar eski jenerasyon oluyorlar hepsi en kötü 27+ üstü insanlar günümüzde işveren arkadaşında dedi gibi bu sistem zor o sebebten napıcanız size kalmış ya bir daha girin ya da başka bir bölüm düşünün ben yazılım okumanızı tavsiye etmem günümüzde çok fazla yazılım oku yiğenim mevzularından ötürü çok hyplı bir bölüm ama sevmiyenin yapayacağı zor bir bölüm yazılım dedim gibi size kalmış karar.

Hocam deprem benim bütün düzenimi yıktı çalışma psikolojisi bırakmadı. Tabii bir bakıma da ben bir tık çalışmak istemedim ama psikolojim de istemedi. Depremden beri 4 ay çalışamadım zaten.

Hocam deprem benim bütün düzenimi yıktı çalışma psikolojisi bırakmadı. Tabii bir bakıma da ben bir tık çalışmak istemedim ama psikolojim de istemedi. Depremden beri 4 ay çalışamadım zaten.

Çok üzüldüm sizin adınıza :( Allah yardımcınız olsun geçmiş olsun tekrardan dedim gibi tekrar girebilirsiniz tabii bu da bir çözüm karar size kalmış bitmiş bir durum yok keşke daha iyi sonuçlar yapsaymışsınız en azından depremzede kontenjanından bir yere girebilirdiniz ama sağlık olsun hala her şey bitmiş değil biraz düşünüp toplanıp kararınızı verebilirsiniz.

Çok üzüldüm sizin adınıza :( Allah yardımcınız olsun geçmiş olsun tekrardan dedim gibi tekrar girebilirsiniz tabii bu da bir çözüm karar size kalmış bitmiş bir durum yok keşke daha iyi sonuçlar yapsaymışsınız en azından depremzede kontenjanından bir yere girebilirdiniz ama sağlık olsun hala her şey bitmiş değil biraz düşünüp toplanıp kararınızı verebilirsiniz.

Hocam bu sene ailem gideceksin bir yere diyor. Geçen sene gitmedin bu sene gideceksin diyorlar. Ben de bir sene daha mezun psikolojisi çekmek istemiyorum.

Hocam bu sene ailem gideceksin bir yere diyor. Geçen sene gitmedin bu sene gideceksin diyorlar. Ben de bir sene daha mezun psikolojisi çekmek istemiyorum.

Ben şu an depremzede kontenjanından yararlanabiliyor muyum? OBP em kırıldı ya benim. Ben 2022 de üniversiteye kayıt yaptırıp silmiştim.

Ben şu an depremzede kontenjanından yararlanabiliyor muyum? OBP em kırıldı ya benim.

Bir bilgim yok lâkin çok yüksek ihtimal yararlanabiliyorsunuzdur evet mezun piskolojisi çok zor lâkin bu puanlarla ne seçebilirsiniz bir bilgim yok onu sizin araştırmanız ve kararınızı kendiniz vermeniz gerek dedim gibi çok üzücü ve zor bir durum maalesef...

Bir işveren aynı bilgi sahibi kişiler arasından iyi üniversite okuyanı seçer ama ne kadar iyi olduğunuz önemli.

Hocam böyle bilgisayar, yazılım işlerini seviyorum ve yeterli şekilde bilgili olabileceğimi düşünüyorum. Elimde de yeterli düzeyde beni götürebilecek bir bilgisayar var. APU sistem ama sağlam.

Konudan bağımsız önce bunu atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyla alakalı da iki sene de 400K yapsam ben olsam bir daha denemem.

Hocam böyle bilgisayar, yazılım işlerini seviyorum ve yeterli şekilde bilgili olabileceğimi düşünüyorum.
Öncelikle bir hatırlatma yapayım hocam, mezun olunca sistem toplamıyorsunuz. Yapacağınız şey sizin gibi mühendislerle düşünüp doğru platforma doğru yazılımı çıkartmak.

Geri
Yukarı