Yazılım mühendisliği için laptop önerisi

• Konuyu başlatan IVI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 296

IVI

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu sene yazılım mühendisliğini okumaya başladım. Şimdi yazacağım özellikleri hocamız minimum şeklinde belirtti. 3000 serisinden ekran kartı, 4 GB ekran kartı hafızası, 16 GB RAM, i7 11. nesil, 512 GB-1TB SSD. Bu özellikler de bilgisayarlar var ama ben aynı zamanda RDR2, Forza gibi oyunları da kaldırmasını istiyorum. Özellik olarak minimum ne almam gerektiğini ve herhangi bir marka bilgisayarı önerir misiniz?

Arkadaşlar ben bu sene yazılım mühendisliğini okumaya başladım. Şimdi yazacağım özellikleri hocamız minimum şeklinde belirtti. 3000 serisinden ekran kartı, 4 GB ekran kartı hafızası, 16 GB RAM, i7 11. nesil, 512 GB-1TB SSD. Bu özellikler de bilgisayarlar var ama ben aynı zamanda RDR2, Forza gibi oyunları da kaldırmasını istiyorum. Özellik olarak minimum ne almam gerektiğini ve herhangi bir marka bilgisayarı önerir misiniz?
O özelliklere sahip bir bilgisayarla RDR2 ve Forza tarzı oyunları oynayabilirsin zaten.

Bütçe belirmediğin için hocanın isteğine göre bunu önereceğim.

Benim önerim ise bu.

Son düzenleme:

Ekran kartını 8 GB yaptın mı iş tamamdır. Sakın 4Gb alayım deme.

Ekran kartını 8 GB yaptın mı iş tamamdır. Sakın 4 GB alayım deme.

6 olabilir mi kanka herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

O özelliklere sahip bir bilgisayarla RDR2 ve Forza tarzı oyunları oynayabilirsin zaten.

Bütçe belirmediğin için hocanın isteğine göre bunu önereceğim.

Benim önerim ise bu.

Reis öneriler için teşekkür ederim fakat bana birkaç kişi Ryzen önermedi(i7 olan hoş) ve Victus için de tuşları küçük dendi oyun oynarken sıkıntı yaratır mı?

Geri
Yukarı