Yazılım Mühendisliği Nasıldır ?

Bu bölüm ile ilgili olarak Elazığ Fırat Üniversitesini tavsiye edebilirim. Toplamda 5 yıl İngilizce olarak yazılım mühendisliği gösteriyorlar. 3 Yıl Türkiye'de 2 yıl Amerika'da. Giden abilerimiz var, oldukça iyi bir eğitim alıyorlar, kendilerini geliştirdiklerini ifade ediyorlar ama hepsinden önce senin azmine kalmış bunlar.

Bu bölüm ile ilgili olarak Elazığ Fırat Üniversitesini tavsiye edebilirim. Toplamda 5 yıl İngilizce olarak yazılım mühendisliği gösteriyorlar. 3 Yıl Türkiye'de 2 yıl Amerika'da. Giden abilerimiz var, oldukça iyi bir eğitim alıyorlar, kendilerini geliştirdiklerini ifade ediyorlar ama hepsinden önce senin azmine kalmış bunlar.
O üniversitede yazılım mühendisliği okuyan herkes mi Amerikaya gidiyor ? Ayrıca sadece bu bölüm mü?

Sırf yazılım mühendisliği bölümü için mi bu yurtdışında eğitime devam etme olayı ? Mesela ben bilgisayarla ilgili başka bir bölüm okumak istiyorum o zamanda yurtdışında eğitime devam etme gibi durumum var mı ?

Sırf yazılım mühendisliği bölümü için mi bu yurtdışında eğitime devam etme olayı ? Mesela ben bilgisayarla ilgili başka bir bölüm okumak istiyorum o zamanda yurtdışında eğitime devam etme gibi durumum var mı ?

Kişiye bağlı yurt dışında devam etmek. Sadece yazılım mühendisleri yurt dışına gider diye bir şey duymadım. Bizim üniversitede mesela her bölümden kontenjan 2 kişiyle sınırlı. Tabi üniversiteden üniversiteye erasmus koşulları değişebiliyor. Her üniversiteyi ayrı ayrı sağladığı imkanlara göre incelemen gerek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı