Yazılım nereden öğrenilir?

Hocam C# ile başlayacağım. Hem önceden robotik kodlama kursuna gitmiştim kısa bir süre. Oraya da ilgim var daha iyi olacağını düşünüyorum. Udemy üzerindeki ücretsiz kurslara bakacağım şimdi.

Hocam hangisinden başlamalıyım ?
Muhtemelen yazılım dilini diyorsun. Ben ilk başta C++ öğrenmeye çalıştım ama pek ilgimi çekmedi. Python hem başlangıç için iyi hemde bana güzel bir dil olarak geldi. Ama önce biraz İngilizceni geliştir. Hem kod yazarken hemde kod yazdığın uygulamanın arayüzü İngilizce olabilir bu yüzden işine yarayacaktır.

Hocam C# ile başlayacağım. Hem önceden robotik kodlama kursuna gitmiştim kısa bir süre. Oraya da ilgim var daha iyi olacağını düşünüyorum. Udemy üzerindeki ücretsiz kurslara bakacağım şimdi.
İngilizce bilginiz varsa yukarıda attığımdan başlayabilirsiniz. Baştan gelişmiş düzeye kadar videolarla anlatım var.

Milyonlarca dokümantasyon var, parayla kurs satın almak saçma.

Zaten kurslar keyfi alınmıyor. Kendisini geliştirmek isteyen alıyor ve bazı kurslar diğerlerine göre çok daha yararlı oluyor. Tabi öğrenmek isteyen her türlü öğrenir. Ayrıca ben indirimle ücretsiz olan kursları takip ediyorum. Öyle alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı