Yazılım öğrenmeye başlamak

Sncroow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sene lise 2'ye geçtim ve otelcilik bölümünde okuyorum ne kadar istediğim bölüm olmasada. Benim asıl istediğim yazılım öğrenmek be bu işten gelir etmek. HTML + CSS + JS öğrenmek istiyorum. Fakat daha hiçbir bilgim olmadığı için size sorum bunu nereden, ne kadar zamanda öğrenebilir ve ustalaşabilirim. Öğrenmeye başlamak için geç mi kaldım? Bunun için ek bir derse ihtiyacım var mı? Yazılım bölümünde okumadığım için bir sorun olur mu? Bilen kişilerden cevaplarını bekliyorum.

Udemy'den istediğin konularla ilgili kurslar satın alarak öğrenmeye başlayabilirsin. Ne kadar sürer bilemem ama gerçekten bu işi ciddiye alıyorsan kesinlikle geciktirme.

Mesleğim yapmak istiyorum bu işi. En yakın zamandada başlamak istiyorum.
Mesleğin yapmak istiyorsan okulunu okuman lazım, derslerine sıkı çalış iyi bir üniversite kazan bilişim bölümüyle ilgili. Açılan ilanlara ara sıra göz gezdiriyorum hemen hemen her ilanda bilişim bölümlerinden mezun olman şartı var. Daha 10.sınıfsın 3 senede TYT-AYT iki kere biter.

Youtube'dan da olur ama online ortamda öğreneceksen, konuları sıfırdan başlayıp sıralı olarak ve anlaşılır bi şekilde öğrenebileceğin yer Udemy'dir.

Şöyle de yapabilirsin, Udemy'de mesela HTML, CSS öğreten bi kurs bul. Sonra kurs içeriğinin listesine bak, orda konu başlıkları vardır. Orda gördüğün konu başlıklarını internetteki kaynaklardan araştırıp öğrenebilirsin.

Geri
Yukarı