Yazılım ve bilgisayara karşıtlık

Aile işlerini öneriyorlar mimarlık ve inşaat mühendisliği.
Öneriyle olmaz bu iş, hayatın boyunca yapacağın mesleğe kendin karar vereceksin. Yazılımından zevk alıyorsan kimin ne dediğine bakma. Böyle bir alan için ileride iş yapmayacağını düşünmelerini çok saçma buldum açıkçası.

Ben de 12 yaşımda başladım şuan 18 yaşındayım yeri geliyor motivasyonumu kaybediyorum hatta bu hafta ara vermeyi düşünüyorum ancak yazılım; seven biris için bir bağımlılıktır. Başkalarının değil senin ne düşündüğün önemli bu noktada. Kendini geliştirebiliyorsan bırakmanın bir anlamı yok, mola ver devam et.

Herkesin cevapları için teşekkür ederim gerçekten cesaretlenmeye ihtiyacım vardı. Tüm hızımöa yeni bir dil ögrenmekle devam edeceğim.

Website kurup bir miktar para kazandım bunun dışında format ve PC toplama işlerinde çalıştım. Bence bir süre sonra onlarda kabulleneceklerdir

Herkesin cevapları için teşekkür ederim gerçekten cesaretlenmeye ihtiyacım vardı. Tüm hızımöa yeni bir dil ögrenmekle devam edeceğim.
Ailenle de bu konuyu adam akıllı konuş. İş imkanları neden sevdiğini falan filan aklına ne gelirse. Seni dinlemezlerse zaten iyi bir aile oldukları biraz şüpheli olabilir dil uzatmak gibi olmasın ama. Senin hayatın senin kararın sonuça. Medeni bir şekilde konuşun.

Geri
Yukarı