Korsan Yazılım ve Oyun Kullanıyor musunuz?

Mecburi kullanıyorum örneği burada
1665834006163.png

Şu an kullanmıyorum ama oyun oynayacağım zaman kullanıyordum. Reşit oldum ve banka işlerine daha da alışırsam ve iş bulursam arada satın alarak destek olabilirim.

Ayrıca virüs endişeniz varsa basitçe çalıştıracağınız windows yazılımını sandboxlayabilirsiniz. Sanal makine ile sandbox aynı şey değil. Windows'ta Sandboxie Plus programını kullanabilir veya Linux'ta Firejail ile wine kullanabilir yahut Flatpak'ten Bottles kurarak Flatseal ile Bottles'ın izinlerini ayarlayıp Windows yazılımları Bottles'ta sandboxlanmış bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Firejail kullanacaksanız da kendi profilinizi oluşturmayı öğrenmeniz gerekebilir[1].

[1]: man firejail-profile

Yanlış kişiye sordun dostum. Orijinal kullandığım program/oyun sayısı 2 elin parmaklarını zor geçer. Korsan yüklediğim oyunların da çoğunu oynamadım ama. Böyle bir şey de var.

Yabancı bir forumda görmüştüm. Oyunların fiyatını konuşuyorlardı pahalı filan diye. Altına biri yorum yapmış. 1 Yıl bekleyip 20 dolara alabilirsiniz diye. Hala daha wolfenstein, resident evil 2'yi alamadım. İndirim olsa bile 20 TL olmuyor. Adamların kafası rahat. Hiç bizdeki gibi sorunları yok. Dedim ben ne yapıyorum. Niye indirim bekliyorum? Asla bir yıl bekleyip 20 TL'ye alamayacağız. Dead space remake bile 1.000 TL. Artık oyunları almak için 5 yıl beklemek istemiyorum. İndir korsan bak keyfine. O yüzden lütfen seed edelim.
Screenshot_55.png
Screenshot_56.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı