Yazılım ve Photoshop aynı anda öğrenilir mi?

Teşekkürler hocam bu arada bionluk, fiver gibi sitelerde aktifmisiniz acaba?
Bionluk önermem. Fiver iyi fakat maalesef ikisini de kullanmıyorum. Bionlukta kimse size gelmiyor millet bu iş lazım bu lazım falan diyor ondan sonra herkes o kişiye yazıyor yani şansa bala iş bulabiliyorsun. Pardon bulamıyorsun. :D Fakat fiverda çalışan arkadaşlarım var ki fiverda bir çoğu yapancı yani dolarla falan da çalışırsın öneririm orayı.
Kesinlikle ben de Türkçe kaynaklarda aradım çok basit seviye fotoğraflarda öğretiyorlardı aralarında gördüklerimin en iyisi
bu sitede gördüklerimdi satın almasam da gördüğüm kadarı ile güzel ve detaylı anlatıyorlar
Yani. Bu benim için kötü duruyor tabii, sıfırdan biri için güzel duruyordur. Yaptığı şeyler basit dediğim kanallardan daha iyi ücretsiz şekilde öğrenirsin.

Youtube üzerinde kanal önermem gerekirse; Pixim perfect. Kısa ve kaliteli bilgiler veriyor her biri altın değerinde :D. (PM) Photo Manipulation. Kanalını önerebilirim. Pek öğretici değil fakat Manipülasyon yaparken çekim de yapıyor ve bakıp bir şeyler öğrenebiliyorsunuz. Speed art çeken kanallarda var. Benny production, Phase runner, Cambo Creation. Bu kanallarda Speed art yani hızlandırılmış Manipülasyonlar çekip yüklüyorlar gayet kaliteli işler yapıyorlar bakmanızı öneririm. Hiç olmazsa izlerkende bir şeyler koparabiliyorsunuz. Ki bu işte hayal gücü de çok önemli. Ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Sürekli farklı şeyler denemeniz gerekiyor. Yani yaparken öğrenilen bir iş. Sürekli deneme şart.
Önerdiğin kanallar güzelmiş dostum. Bir grafiker olarak favori listeme aldım, özellikle Pixim'i :)

Bionluk önermem. Fiver iyi fakat maalesef ikisini de kullanmıyorum. Bionlukta kimse size gelmiyor, millet bu iş lazım, bu lazım falan diyor. Ondan sonra herkes o kişiye yazıyor. Yani şansa bala iş bulabiliyorsun. Pardon bulamıyorsun. :D fakat Fiverr'da çalışan arkadaşlarım var ki Fiverr'da birçoğu yabancı yani dolarla falan da çalışırsın. Öneririm orayı.
Bu arkadaşın dediği gibi, ben de Bionluk'u önermem. Fiverr çok daha iyi. Bionluk'ta 10 TL'ye shop ilanı var, kimse emeğinin değerine sahip çıkmıyor.

Bionluk önermem. Fiver iyi fakat maalesef ikisini de kullanmıyorum. Bionlukta kimse size gelmiyor millet bu iş lazım bu lazım falan diyor ondan sonra herkes o kişiye yazıyor yani şansa bala iş bulabiliyorsun. Pardon bulamıyorsun. :D Fakat fiverda çalışan arkadaşlarım var ki fiverda bir çoğu yapancı yani dolarla falan da çalışırsın öneririm orayı.

Yani. Bu benim için kötü duruyor tabii, sıfırdan biri için güzel duruyordur. Yaptığı şeyler basit dediğim kanallardan daha iyi ücretsiz şekilde öğrenirsin.
Fiverdan bildiğim kadarıyla yurtdışı müşterilerde oluyor iletişim nasil oluyor? Ve yaptığınız işin ücreti yurt dışından geldiği için kesinti vs. olmuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı