Yazılıma başlama

bratislavaa

Decapat
Arkadaşlar daha önce başlamıştım. Genel olarak bilgim var yazılım vs. hakkında. Ama üstüne düşmedim ve unuttum. Yeniden başlamak istiyorum. Hangi dilden başlamalıyım? Önerdiğiniz kaynak vs. var mı? Udemy gibi sitelerde ücretsiz kurslar var işe yarar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar daha önce başlamıştım. Genel olarak bilgim var yazılım vs. hakkında. Ama üstüne düşmedim ve unuttum. Yeniden başlamak istiyorum. Hangi dilden başlamalıyım? Önerdiğiniz kaynak vs. var mı? Udemy gibi sitelerde ücretsiz kurslar var işe yarar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bende başlamak istiyorum da hafta sonları okuldan sonra, bu benim sistem yapabilir mi? GTX falan mi lazım?
𝗪𝗶𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀 𝟳 𝗛𝗼𝗺𝗲 𝗣𝗿𝗲𝗺𝗶𝘂𝗺 | 𝗔𝗠𝗗 𝗥𝗮𝗱𝗲𝗼𝗻 𝗛𝗗 𝟲𝟲𝟱𝟬𝗠 | 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗹® 𝗖𝗼𝗿𝗲™ 𝗶𝟱-𝟮𝟰𝟯𝟬𝗠 | 𝟴 𝗚𝗕 𝗗𝗗𝗥𝟯 𝗥𝗔𝗠

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil, senin yönelmek istediğin alanla ilgili. Mobil uygulama geliştirmek isteyen birisine C# öğren demek saçma olur. Önce hangi alanda yazılım geliştirmek istediğine karar vermen gerek.

Hocam bende başlamak istiyorum da hafta sonları okuldan sonra, bu benim sistem yapabilir mi? GTX falan mi lazım?
𝗪𝗶𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀 𝟳 𝗛𝗼𝗺𝗲 𝗣𝗿𝗲𝗺𝗶𝘂𝗺 | 𝗔𝗠𝗗 𝗥𝗮𝗱𝗲𝗼𝗻 𝗛𝗗 𝟲𝟲𝟱𝟬𝗠 | 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗹® 𝗖𝗼𝗿𝗲™ 𝗶𝟱-𝟮𝟰𝟯𝟬𝗠 | 𝟴 𝗚𝗕 𝗗𝗗𝗥𝟯 𝗥𝗔𝗠

Ekran kartı önemli değil. Elindeki işlemciyle bile kod yazarsın merak etme.

Yazılımcı değilim ama bu başlama olayını çok araştırdım ve bunu araba sürmeye benzettim. Dil sorarken hangi arabayı süreyim diye soruyorsunuz. İstediğiniz arabayla başlayın, birini öğrenince diğerlerini de kavramanız kolaylaşır.

Dersleri Udemy'den alabilirsin, 30 küsür tl oluyor indirimli halleri genelde.

Tabii ki ücretsiz bir çok içerik var. Hem de Udemy kurlarından daha iyi boşuna para vermene gerek yok o kaynak sıkıntısı eskidendi artık belli bir mertebeye gelince yaşadığın sorunlara sıkıntılara kaynak bulmakta zorlanırsın İngilizce tüm kaynaklar ama dili öğrenme açısından yeterli kaynak var.

Başlangıcı basit olsun temel programlar yaparım veya yapay zekada kariyer düşünürüm dersen bu site ;

Oyun geliştirmek istiyorum dersen ücretsiz olarak Mustafa Bayraktar'ın hızlandırılmış Unity kursu var.
Onun dışında alternatif kaynak olarak ücretsiz ;

ve

Hocam web sitesi kuracaksanız JavaScript olabilir ve HTML 5

Yeni konular

Geri
Yukarı