Yazılıma kaç saat vakit ayırılmalı?

682784

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba.
Python öğrenmeye başladım. BTK üzerinden bir kurs aracılığıyla yavaş yavaş ilerliyorum. Sizce bir günde ne kadar uğraşmalıyım? Video izlemeyi sevmiyorum ama kendim kod yazarken mükemmel hissediyorum. Artı olarak giriş-orta seviye Arduino bilgim var.

25 saat yeterli. Boş vaktinde otur çalış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BTK kursları bence çok yavaş ilerliyor, bazen okul dersleri gibi anlatıyor. İngilizceniz varsa Youtube'ta daha akıcı ve etkili anlatanlar mevcut.
Maalesef o kadar iyi bir İngilizcem yok. Geçenlerde udemy üzerinden bir phyton kursu ücretsizdi onu almıştım. Eğer fark varsa ona geçerim teşekkürler.

Belli bir süreden sonra kod yazmak eğlenceli bir hal alıyor. Bilgisayarı her açtığınızda aklınıza ilk hangi programı yazacağınız geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef o kadar iyi bir İngilizcem yok. Geçenlerde Udemy üzerinden bir Python kursu ücretsizdi onu almıştım. Eğer fark varsa ona geçerim teşekkürler.

Önce İngilizce öğrenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı