Yazılıma nasıl başlanır?

HDDKullanıyorum

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım. Yazılıma bir yerden başlamak istiyorum. Çok büyük bir yazılım geçmişim yok, Arduino IDE ve Python projeleri ile uğraştım bir süre ancak ara verdim. Şimdi ise nereden başlayacağımı bilmiyorum bana yol gösterici olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HTML başlangıç için iyidir. Öğrenmesi gayet kolay.

Merhaba hocalarım. Yazılıma bir yerden başlamak istiyorum. Çok büyük bir yazılım geçmişim yok, Arduino IDE ve Python projeleri ile uğraştım bir süre ancak ara verdim. Şimdi ise nereden başlayacağımı bilmiyorum bana yol gösterici olursanız sevinirim.
Python ile kendinizi geliştirin, pratik yapın sonra HTML, CSS, C#, C++ sırasıyla öğreniniz.(Benim düşüncem böyle)
Edit: Flowgorithm en başa koyun hiçbir şekilde hatırlamıyorsanız

Hocam öncelikle hangi alanda uzmanlaşmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu konuda bir karara vardığınız zamanda ise o alanda kullanılan dilleri araştırın. O alandaki herhangi bir dil ile başlayabilirsiniz. Tabii bunlardan önce algoritma öğrenmeniz gerek.
Kesinlikle HTML, CSS dilleri öğrenmen gerek ilk başta.
Böyle bir cevap vermek çok yanlış ve saçma. Yazılıma hangi dil ile başlanmalı diye bir şey yoktur. Hadi bunları geçtim belki adam web konusunda ilerlemek istemiyor?

Geri
Yukarı