Yazılıma nereden başlanmalı?

Tamamdır hocam Python'dan başlayacağım sonra C++'a geçeceğim ikisi arasından hangi dil daha iyi gelirse ona yöneleyeceğim.
TypeScript en iyisi(!)

Bir dili diğerinden "daha iyi" yapan şey nedir? @bitwise hocamın da bahsettiği gibi diller birer araç. Tornavida örneğinden yola çıkarsak; tornavida mı daha iyi çekiç mi yoksa pense mi?

Cevap; aslında başka bir soru: Hangi amaç için?

Bir dile yönelirsen başarılı olamazsın.

Kafam karıştı hocam şimdilik ben Python Java ve C++ öğreneyim ondan sonra zaten karar vereceğim alanın dillerine yönelirim.

Typescript en iyisi(!)

Bir dili diğerinden "daha iyi" yapan şey nedir? @bitwise hocamın da bahsettiği gibi diller birer araç. Tornavida örneğinden yola çıkarsak; tornavida mı daha iyi çekiç mi yoksa pense mi?

Cevap; aslında başka bir soru: Hangi amaç için?

Siber güvenlik, uygulama geliştirme veya web tasarımı düşünüyorum ama tam karar vermedim bu üçünden biri.

Kafam karıştı hocam şimdilik ben Python Java ve C++ öğreneyim ondan sonra zaten karar vereceğim alanın dillerine yönelirim.

Siber güvenlik, uygulama geliştirme veya web tasarımı düşünüyorum ama tam karar vermedim bu üçünden biri.
Bu üçünü bir yazılım dili ile yapamazsın.Birden fazla öğrenmelisin.

Hiçbir temelin yoksa bunların üçünü orta seviyede bile öğrenmen en az 3+ yıl sürer ki o da yoğun çalışırsan ve zekiysen.

Hiçbir temelin yoksa bunların üçünü orta seviyede bile öğrenmen en az 3+ yıl sürer ki o da yoğun çalışırsan ve zekiysen.
Biraz daha atmayı planlıyor musunuz ?

Hiçbir bilginiz yok iken neden yorum yaparak sallama yoluna başvuruyorsunuz ?

Biraz daha atmayı planlıyor musunuz?

Hiçbir bilginiz yok iken neden yorum yaparak sallama yoluna başvuruyorsunuz?

Hiçbir bilgim olmadığı nereden biliyorsunuz? 2010 yılından beri R10 üyeliğim var ve o zamandan beri bu alanla ilgileniyorum. 3+ yıl derken iyimser yazdım aslında daha fazla da olabilir, sıkılıp ara vereceği dönemler, vazgeçip tekrar başlayacağı zamanlar vs. Sizin fikriniz nedir? Ve hangi dilleri hangi seviyede biliyorsunuz?

Hiçbir bilgim olmadığı nereden biliyorsunuz? 2010 yılından beri R10 üyeliğim var ve o zamandan beri bu alanla ilgileniyorum. 3+ yıl derken iyimser yazdım aslında daha fazla da olabilir, sıkılıp ara vereceği dönemler, vazgeçip tekrar başlayacağı zamanlar vs. Sizin fikriniz nedir? Ve hangi dilleri hangi seviyede biliyorsunuz?
Hangi dilleri ne miktarda bildiğim önemli değil,Üye olmak da sizin vazgeçip tekrar başlamanız da ara vermeniz de onun için hiçbir şey ifade etmiyor.1 Yılda günde 1 saat ile rahat rahat öğrenir.

Geri
Yukarı